Star Wars: Güç Uyanıyor etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Star Wars: Güç Uyanıyor Türkiye'de 1 Milyon İzleyiciyi Geçti!
Tüm dünyada büyük bir hayran kitlesi olan ve 17 Aralık’ta vizyona giren Star Wars: Güç Uyanıyor, Türkiye’de vizyona girdiği günden itibaren 1 milyondan fazla kişi tarafından izlendi ve 15 milyonun üzerinde hasılata ulaştı. Film bu rakamla aynı zamanda Disney’in Türkiye’de en fazla hasılata imza atan filmi oldu.

22 Aralık 2015

Güç Rekorla Uyandı!
Tüm dünyada büyük bir hayran kitlesi olan ve 17 Aralık’ta vizyona giren Star Wars: Güç Uyanıyor, Türkiye’de Disney’in en iyi açılış yapan filmi oldu. Ülkemizde ilk dört günde 411.501 kişi tarafından izlenerek, 6.191.526 TL’lik hasılata ulaşan film, aynı zamanda ülkemizde tüm zamanların en iyi ikinci yabancı film açılışını gerçekleştirdi.

Sosyal medyada Yıldız Savaşları
Herkesin heyecanla beklediği Star Wars: The Force Awakens filmi, serinin beşinci bölümü olan The Empire Strikes Back ve altıncı bölümü olan Return of the Jedi’ın yazarı Lawrance Kasdan ile yönetmeni J.J. Abrams’ın güçlerini birleştirmesi sonucu 16 Aralık’ta tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de gösterime girdi.

Star Wars Hayranlarına Erken Vizyon Sürprizi!
Hayranları tarafından heyecanla beklenen Star Wars: Güç Uyanıyor filminin 17 Aralık 2015 Perşembe günü, daha önce duyurulan vizyon tarihinden bir gün önce gösterime gireceği duyuruldu.

The Star Wars: Force for Change Filminin Merakla Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı!
Uzun zaman önce, çok çok uzak bir galakside…

Star Wars: Force for Change filminin merakla beklenen tanıtım fragmanı cuma günü yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberimizin devamında izleyebilirsiniz.