Stan Lee etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Guardians of the Galaxy (2014) - Galaksinin Koruyucuları
Iron Man, Thor, Kaptan Amerika ve Yenilmezler gibi hasılat rekorları kıran film serilerini sunan Marvel’dan yepyeni bir ekip geliyor: Galaksinin Koruyucuları….

James Gunn’in yönettiği ve Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Groot’un sesi Vin Diesel, Roket’ın sesi Bradley Cooper, Lee Pace, Michael Rooker, Karen Gillan, Djimon Hounsou, John C. Reilly, Commander Rael rolünde Glenn Close ve The Collector rolünde Benicio del Toro’nun oynadığı Guardians of the Galaxy (Galaksinin Koruyucuları) filmi, 1 Ağustos 2014’de  vizyona girecek.

Thor: The Dark World (2013) - Thor: Karanlık Dünya
Alan Taylor’un yönettiği ve Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston ile Stellan Skarsgard’ın oynadığı Thor: Karanlık Dünya (Thor: The Dark World), 1 Kasım 2013’de vizyona girecek.

3 Mayıs 2013

Iron Man 3 (2013)
Shane Black’in yönettiği ve Robert Downey Jr, Gwyneth Paltrow, Don Cheadle ile Jon Favreau’nun oynadığı Iron Man 3, 3 Mayıs 2013′de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.


Marc Webb’in yönettiği ve Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans ile Denis Leary’nin oynadığı İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider Man), 06 Temmuz 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona girdi.


Marc Webb’in yönettiği ve Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans ile Denis Leary’nin oynadığı İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider Man), 06 Temmuz 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Chuck, ajan komedisi dizisinin beşinci yani son sezonu için ineklerden oluşan kadroya yükleme yapıyor. 28 Ekim Cuma günü başlayacak olan yeni sezonda Mark Hamill, Carrie-Anne Moss ve “Community” yıldızı Danny Pudi’nin konuk olacağı onaylandı. Bu listeye şimdide Comic Con’un en arkadaş canlısı ismi Stan Lee’yi ekleyebiliriz. Stan Lee, Spider Man, Fantastic Four ve Marvel Çizgi Romanları’nın diğer ikonik karakterlerinin efsanevi yaratıcılarından biri.


Süper Vali Geliyor!

Arnold Schwarzenegger‘in sizlere beyazperdeye geri döndüğü yönünde haberini vermiştik. Aynı zamanda haberde animasyon serisi bir çizgi dizisi olan “The Governator” ‘u de ele almıştık. Haberin üzerinden pek geçmeden İlgili animasyonun fragmanı da yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Eğer Arnold Schwarzenegger’ in The Governator gibi politikacı ve eylemci simgesini içeren animasyon serisine katılarak gösteri dünyasına döndüğünü duymamışsanız Cannes’de MIPTV dışarısından Deadline’den gelen haberlerin, bu animasyon karakterinin 3D kalitesindeki bir filmin parçası olduğunu söylemesiyle öğrenmiş oluyorsunuz. Eğer haberiniz yoksa -bu animasyon serisi, Schwarzenegger’ in The Governator’la döndüğü zaman valilik döneminden sonrasını izliyor.- Brentwood’ daki evinin altında gizli bir yüksek teknolojili suçla mücadele merkezi oluşturan bir suç savaşcısı. Haberin devamında bu animasyon kahramanına gözatabilirsiniz.

Paramount Pictures ve Marvel Entertainment, Marvel’in efsane Süper Kahramanı “Iron Man”e dayanan ve gişe rekorları kıran filmin sabırsızlıkla beklenen devam filmi “Iron Man 2” ‘yi sunar.