Smallville 10. Sezon etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Smallville 10. Sezon 21. ve 22. Bölümü ile 13 Mayıs, Cuma günü bomba bir final ile veda ediyor. Bölümün ismi “Finale” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan sneak peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.


Smallville 10. Sezon 21. ve 22. Bölümü ile 13 Mayıs, Cuma günü bomba bir final ile veda ediyor. Bölümün ismi “Finale” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Smallville‘in finali gizeme bürünmüş –Bu resmi bölüm açıklaması mümkün olduğunca az bilgi içerir- ve sürpriz konuk yıldızlar örtünün altında duruyor. Bildiklerimizden emin olduğumuz bir şey var o da: Chloe Sullivan (Allison Mack), Clark Kent ve Lois Lane’in düğününü yapacak ve nedime olmasının yanı sıra Lois’in nedime elbiselerinin o kadar da kötü olmadığını göreceğiz.


Smallville 10. Sezon 20. Bölümü ile 6 Mayıs, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Prophecy” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan sneak peekini haberin devamında izleyebilirsiniz.


Smallville 10. Sezon 20. Bölümü ile 6 Mayıs, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Prophecy” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Smallville 10. Sezon 19. Bölümü ile 29 Nisan, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Dominion” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan sneak peekini haberin devamında izleyebilirsiniz.


13 Mayıs’da Smallville’in final bölümünde Clark Kent’ in değişeceğine dair söz verildi ve dönüşümü sadece Superman olarak değil. Fotoğrafta görüldüğü gibi Clark (Tom Welling) ve Lois Lane (Erica Durance), kilise başındalar fakat uzun bir yol var. “ O koridorda çok fazla uzun bir yürüyüş olacak. Düğünlerinde biraz güzel, biraz kalp burkan ve biraz sürpriz dakikalar olacak.” Diyor yapımcı Kelly Souders.


“Her adamın bir karanlık tarafı olduğunu söylerler… Ben o her adam gibi değilim. Ben Lex Luthor’um.”

Veee tüyleri ürperten deri! The CW kanalının, Clark Kent’in baş düşmanı Lex Luthor’u canlandıran Michael Rosenbaum ile birlikte 10 yıl boyunca yayınlanan, Smallville dizisi sona eriyor ve bu büyük güç gösterisini simgeleyen videoya sahibiz.


Smallville 10. Sezon 19. Bölümü ile 29 Nisan, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Dominion” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Smallville 10. Sezon 20. Bölümü ile 6 Mayıs, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Prophecy” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğraflarını haberin devamında bakabilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 İleri