Shia LaBeouf etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
18 Ekim 2014

Fury (2014)

Savaş Asla Sessizce Sona Ermez!

David Ayer’ın yönettiği ve Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman ile Michael Pena’ın oynadığı Fury, 24 Ekim 2014’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Yönetmen John Hillcoat’un bu Büyük Buhran döneminde geçen suç filminde, üç isyankar içki kaçakçısı kardeş ele geçmesi zor Amerikan Rüyasına ulaşabileceklerini fark eder… Güçlü şehir gangsterleri kardeşlerin çabalarının ödüllerini toplarken, onlar hayallerini gerçekleştirmek için mücadele eder. İçki yasağının en hassas döneminde, taşralı bir genç olan Jack Bondurant “1 Numaralı Halk Düşmanı” olma hayaliyle, gangster yaşam tarzının sunduğu olanaklardan yararlanır.


Yönetmen Michael Bay ve yapımcı Steven Spielberg, Hasbro ile multi-milyon dolarlık Transformers serisinin 4. filmi üzerine görüşmelerde. Hasbro’nun CEO’su Brian Goldner’in söylediğine göre bir oyuncak firması ile zaten görüşme halindelermiş ve başka bir Transformers serisinin projesinin gelecek yıl herhangi bir zamanda resmi duyurusunu yapmayı umut ediyorlarmış.


Transformers efsanesinin üçüncü filmi Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü’nü ülkemizde vizyona girdiği günü takip eden beş günde toplam 207.419 kişi izledi. 3 boyut teknolojisinin oldukça yoğun kullanıldığı film, bu 5 günde gerçekleştirdiği 2.367.922 TL hasılat ile serinin en başarılı filmi oldu.


Michael Bay’ın yönettiği ve Shia LaBeouf, John Turturro, Josh Duhamel ile Tyrese Gibson’ın oynadığı Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü (Transformers: Dark of the Moon), 01 Temmuz 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Optimus geri döndü! Paramount, Michael Bay’ in yönettiği Hasbro’nun oyuncaklarından uyarlanan üçüncü ve son bilim kurgu/aksiyon filmi olan Transformers: Dark of the Moon’ un sinemalar için fragmanını ve posterini yayınladı. Michael Bay, sonunda bizim filmden neler bekleyeceğimize dair iki dakikalık görüntü yayınladı ve muhteşem gözüküyor. Aksiyon sesleri, devasa robotlar (Devastator’dan daha büyük) ve Skids ve Mudflap’ ın olmadığı yerler görüntüleniyor. Posterde insan yardımcısı Shia Labeouf ile büyük kahraman Optimus Prime ve ayrıca Rosie Huntington-Whiteley yer alıyor. Shia Labeouf ve süper model Rosie Huntington-Whiteley baş rollerde. Ayrıca John Malkovich ve Patrick Dempsey oyuncular arasında.


Biz daha önceden Transformers: Dark of the Moon’da ikonik transformer Shockwave’ in bir görüntüsünü yayınlamıştık ve bununla birlikte aksiyon dolu filmden birkaç fotoğraf daha vardı. Şimdi de 3 yeni fotoğrafa sahibiz. Fotoğrafların bir tanesinde yeni sevimli bayan oyuncu Roise Huntington-Whiteley var ve kendisi o sahnede bir şeyden biraz korkmuş gözüküyor. Diğer bir fotoğrafta da dev bir gemi, Chicago şehir merkezine doğru yol alıyor gibi ve yıkıma yol açıyor. Son fotoğrafta da sanırım Sam bir dövüşü izliyor ya da geminin yaptığı yıkıma şahit oluyor.


Yahoo, henüz bizim görmediğimiz, bu sefer bir Decepticon içerikli Transformers: Dark of the Moon için oldukça kapsamlı yeni afiş yayınladı. Bu yeni afişe ek olarak geçen hafta erken görüntüler ile ortaya çıkan Bumblebee ve esas Optimus Prime afişlerini de bu yeni afişe ekledik.


Önümüzdeki yazın gişe rekortmen adayı, Transformers: Dark of the Moon (Transformers 3) filmi için yayınlanan ilk traileri sizlerle paypaşmıştık. Serinin üçüncü filmi Michael Bay tarafından yönetiliyor ve Transformers: Dark of the Moon filmi 1 Temmuz 2011‘de vizyona girecek. Haberin devamında filmin yayınlanan yeni fragmanını izleyebilirsiniz.


Görsel efekleriyle olsun, oyuncu kadrosuyla olsun Türkiye’de ve Dünya’da büyük ilgi gören Transformers serisinin üçüncü filmi Transformers: Dark of the Moon dün yayınlanan ilk afişinde de bahsettiğimiz filmin ilk fragmanı bugün itibariyle yayınlandı. Serinin üçüncü filmi Michael Bay tarafından yönetiliyor ve Transformers: Dark of the Moon filmi 1 Temmuz 2011‘de vizyona girecek.

 1 2 İleri