Shameless Sezon 3 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Shameless 3. Sezon 11. Bölüm Fragmanı
Shameless 3. Sezon 11. Bölümü ile 31 Mart 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Order Room Service” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Shameless 3. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
Shameless 3. Sezon 9. Bölümü ile 17 Mart 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Frank The Plumber” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Shameless 3. Sezon 8. Bölümü ile 10 Mart 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Where There’s a Will” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Shameless 3. Sezon 7. Bölümü ile 3 Mart 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “A Long Way From Home” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Shameless 3. Sezon 6. Bölümü ile 24 Şubat 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Cascading Failures” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Shameless 3. Sezon 5. Bölümü ile 17 Şubat 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Sins of My Caretaker” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Shameless 3. Sezon 4. Bölümü ile 3 Şubat 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Helpful Gallaghers” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Shameless 3. Sezon 3. Bölümü ile 27 Ocak 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “May I Trim Your Hedges?” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Shameless 3. Sezon 2. Bölümü ile 20 Ocak 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The American Dream” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Shameless 3. Sezon 1. Bölümü ile Ocak 2013 tarihinde kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “El Gran Cañón” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.