Shameless Dizisi etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Shameless 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı
Shameless 4. Sezon 2. Bölümü ile 19 Ocak 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “My Oldest Daughter” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Shameless 4. Sezonda Justin Chatwin Olmayacak!
Bu bir utanç. Justin Chatwin’in Shameless günleri sona erdi.

Showtime’ın dizisinin başyapımcısı John Wells Salı günü Tv Academy Emmy panelinde aktörün sevgili öteki benliği Jimmy’nin Shameless 4. sezona geri dönemeyeceğini açıklayarak oyuncu kadrosundaki şok edici haberi verdi.

Shameless 4. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
Shameless 4. Sezon 1. Bölümü ile 12 Ocak 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi henüz açıklanmadı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Shameless 3. Sezon 11. Bölüm Fragmanı
Shameless 3. Sezon 11. Bölümü ile 31 Mart 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Order Room Service” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Shameless 3. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
Shameless 3. Sezon 9. Bölümü ile 17 Mart 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Frank The Plumber” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Shameless 3. Sezon 8. Bölümü ile 10 Mart 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Where There’s a Will” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Shameless 3. Sezon 7. Bölümü ile 3 Mart 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “A Long Way From Home” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Shameless 3. Sezon 6. Bölümü ile 24 Şubat 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Cascading Failures” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Shameless 3. Sezon 5. Bölümü ile 17 Şubat 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Sins of My Caretaker” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Shameless 3. Sezon 4. Bölümü ile 3 Şubat 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Helpful Gallaghers” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 İleri