Sevgililer Günü etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Merhaba’lar. Tüm dünyayla aynı anda, 12 Şubat’ta ülkemizde de vizyona giren Valentine’s Day (Sevgililer Günü) filmine günün anlam ve önemine uygun olsun diye 14 Şubat’ta gittik. Henüz gitmemiş olanlar ve izlemeyenler için izlenimlerimi paylaşayım dedim.

Bu hafta yani 12 Şubat, Cuma günü vizyona girecek 3 tane güzel film var. Bunlar; yerli bir film olarak; Recep İvedik 3, Sevgililer Günü (The Valentine’s Day) ve Parlak Yıldız (Bright Star). Filmlerin konusunu, seanslarını ve fragmanını izlemek için haberin devamına bakabilirsiniz.

Supernatural 5. Sezon 14. Bölümü ile 11 Şubat, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “My Bloody Valentine” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğrafları haberin devamında bakabilirsiniz.


Sevgililer gününden nefret mi ediyorsunuz ? O halde Supernatural‘ın şeker ve çiçekli bu haberi ile kalbiniz müthiş bir şekilde çarpacak. Dikkat: Haberin devamı SPOILER içerir!

New Line Cinema sunar: “Sevgililer Günü/Valentine’s Day,”. Filmin uluslararası dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment Şirketi olan Warner Bros. Pictures üstleniyor. Film tüm dünyada 12 Şubat 2010‘da vizyona girecek.

“Sevgililer Günü/Valentine’s Day” bir grup Los Angeles’linin birbirine geçmiş hikayelerini konu alıyor. Kahramanlarımız sevgililer gününün romantizmi içinde, kendi hayatlarında, o güne kadar fark etmedikleri önceliklere yer vermeleri gerektiğini görüyorlar.

Supernatural 5. Sezon 15. Bölümü ile 18 Şubat 2010 Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “My Bloody Valentine” olarak açıklandı. Yeni bölüm ile ilgili elimize geçen kamera arkası çekimlerini haberin devamında izleyebilirsiniz.

Supernatural dizisi sevgililer gününe özel bölümü olan “My Bloody Valentine”, Winchester kardeşlerin ziyaretine Cupid’i davet ediyor. Şubattaki bölüm başlığına bakarak bu küçük kanatlı meleğin kim olduğunu görebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü’nün yaklaşması ile birlikte çiftler “Sevgili”ye ne alınması gerektiği ile ilgili büyük bir telaş yaşamaya başlarlar. Peki, bu özel günde “Sevgili”nize en güzel aşk şarkılarından oluşan bir albüm hediye etmeye ne dersiniz? İşte “Mellow Moods For Lovers” tam size göre bir seçim olacak. Albümde yer alan en güzel aşk şarkıları bu özel günde sevginizi ölümsüzleştirecek.

Sevgililer gününe özel etkinlik, Bohemian Events Group tarafından düzenlenmekte ve etkinlik Bronx Club’ta olucak. Düzenlecek bu etkinlikte 3 güzel yetenekli grup sırasıyla sahne alacak, birbirinden güzel bestelerini ve cover parçalarıyla bizleri çoşturacak.