Scream etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Dimension Films sıradaki yapımları olan ‘Scream 4 (Çığlık 4)’ için sonuncusu bu hafta olmak üzere toplamda üç adet etkileyici poster yayınladı. Son yayınlanan afişten sonra iyice anlaşıldı ki şirket önceki üç filmdeki gibi ‘harika bir oyuncu kadromuz var’ mantığıyla bir afiş yayınlamaktan kaçınıyor.


Weinstein Şirketi’nin bir parçası – Dimension Films tarafından, geçtiğimiz hafta Scream Ödülleri’nde ilk defa gösterilen, sonra da online medya da yayınlanan Wes Craven’in serisinin en son filmi Scream 4 (Çığlık 4)’ün fragmanı sevenleriyle buluştu. CominSoon websitesinde bulabileceğiniz bu yeni fragman, sanırım ödül töreninde gösterilenden birazcık daha uzun, yine de fragman muhtemelen filmin sonuna doğru hepsi ölmüş olacak kocaman bir oyuncu kadrosuyla tanıştırıyor bizleri. Tabi, Rory Culkin tam anlamıyla neler olduğunu açıklamaya başladığı kısımda biraz bayat tadı veriyor ama belki de kanlı film serilerininde eğlenceli yanı bu. Film inanılmaz büyük bir kadroya sahip hatta orjinal “survivors” kadrosunun bir kısmı ve Hayden Panettiere de var, yani eğlenceli olacağa benziyor!


30 Eylül gecesi bir başka efsaneyi İstanbul’da ağırladık. En önden Ozzy Osbourne’u izleme imkanını bulup, kişisel olarak ömrümdeki en özel anlardan birini geçirdim. Hayatınızın arkaplanında size eşlik eden müzisyenleri, sadece sahnede görmek bile heyecan verici. Aylar öncesinden hissetmeye başladığım mutluluk ise muhteşem bir gösteriyle son buldu. Barındırığı güzel hikayelerle yıllar sonra orda burda anlatabileceğimiz bir konseri, büyük bir keyifle kaleme almak istiyorum.


Ozzy Osbourne Hayranlarına Müjde!

30 Eylül’de gerçekleşecek olan Ozzy Osbourne konserinde çıkacak ön grup MySpace üzerinden bir yarışma ile seçiliyor!


Büyük ilgi ile izlenen vampir dizisi True Blood’un kanlı güzeli Anna Paquin ve Gossip Girl’ün seksi yıldızı Kristen Bell ‘de Scream 4 kadrosunda. Merakla beklenen Wes Craven imzalı Scream 4, 4 Nisan 2010‘de vizyonda olacak.

23 Ağustos 2010


Şehir efsanelerinin aranılan adamı Ozzy Osbourne, 11. stüdyo albümüyle çığlıklarımızı duymak için tekrar sahneye çıkıyor. Ülkemizde de konser verecek olan dedelerimiz yaşındaki efsane isim, sonsuza kadar karanlık dünyasını anlatmaya devam edecek.


Bekleyiş Sona Erdi!

Yaşayan rock efsanesi, Ozzy Osbourne yepyeni albümü “Scream”’ ile karşımızda! Karanlıklar Prensi’nden 11 Yepyeni Şarkı ve Muhteşem Bir Albüm! Efsane müzisyenin ülkemizde vereceği konser öncesinde bu albüme mutlaka sahip olun!


Dimension, ilk çekimlerine Temmuz’da başlanacak olan “Çığlık 4” ün oyuncu seçimleri için ilk adımı atıyor.

Lake Bell, imtiyaz için görüşmelere başladı ve tekliflerde “Twilight” ın aktristi Ashley Greene, “Heroes” un yıldızı Hayden Panettiere ve “Twelve” in Rory Culkin baş rol oyuncuları olarak öne çıkıyor.