Sam Raimi etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Duncan Jones, Efsanesi Warcraft Filmine Yönetmenlik Yapacak!
Vay canına, bu çok büyük bir haber!

Özellikle Duncan Jones için, Moon ve Source Code gibi yapımların yönetmenliğini üstleniş Duncan Jones büyük deneyim için hazır. Hollywood Reports bildirdi, Legendary Pictures Duncan Jones, David Bowie’nin oğlu ile Blizzard video oyun dünyasının büyük heyecanlı oyunu Warcraft’ı yönetmesi için anlaşma imzaladı.


Marc Webb’in yönettiği ve Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans ile Denis Leary’nin oynadığı İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider Man), 06 Temmuz 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona girdi.


Marc Webb’in yönettiği ve Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans ile Denis Leary’nin oynadığı İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider Man), 06 Temmuz 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


“Gerçeği mi istiyorsun Peter? Gel de al o zaman!”

Bugün Örümcek adamımız için büyük bir gün. Sony, Marc Webb’in The Amazing Spider-Man filminin ikinci fragmanını bugün Youtube aracılığıyla yayınladı. İlk fragmandan çok daha ilginç efsanevi ve muhteşem. Beklediğimden çok daha iyi yapılmış (bugün öğleden önce 3D olarak izlemiştim) ve kesinlikle tavsiye ediyorum, bunu kaçıramazsınız! Peter Parker rolünde Andrew Garfield’i görüyoruz ve beraberinde Emma Stone, Martin Sheen, Sally Field gibi isimlerde ona eşlik ediyor ve filmin kötü karakteri Kertenkele’yi canlandıran Rhys Ifans’a ise yeni fragmanda rahatlıkla göz atabiliyoruz. Bu gün geçtikçe daha iyi ve daha da iyi olmaya başladı. Daha çok gördükçe/izledikçe daha çok heyecanlanıyoruz. Webb’in ortaya neler çıkarttığı konusunda meraktan öleceğim ama görünenden anlaşıldığı kadarıyla çok ilgi çekici olduğu ortada.


Büyük bir heyecanla beklediğimiz The Amazing Spider-Man (İnanılmaz Örümcek Adam) filmi için Marvel tarafından yeni afişi yayınladı. Sony Pictures, The Amazing Spider-Man’i 3 Temmuz 2012’de sinemalara getirtiyor. Yayınlanan afişi haberin devamından gözatabilirsiniz.


“Gerçekten ne olduğuna dair bir fikrin var mı?”

Bu fragman erken yayınlandı ve bu gerçekten muhteşem. Marc Webb’in muhteşem bir şey ortaya çıkarmasını bekliyorduk zaten fakat bu benim hayal ettiğimden daha da iyi. Andrew Garfield ve Emma Stone’ın başrolde yer aldığı The Amazing Spider-Man (İnanılmaz Örümcek Adam) için ilk resmi fragman SlashFilm aracılığıyla YouTube’da yayınlandı ve sonunda bazılarınız yerinde duramayacaklar.


Büyük bir heyecanla beklediğimiz The Amazing Spider-Man (İnanılmaz Örümcek Adam) filminden birkaç fotoğraf yayınlandı. Fotoğrafların birinde Dr. Curt rolündeki Rhys Ifans da yer alıyor. Bir başka fotoğrafta da Peter Parker (Andrew Garfield) ile halası (Sally Field) ve amcası Parker (Martin Sheen) yer alıyor. Artı Peter ve Emma Stone’un olduğu hoş bir fotoğraf var. Diğer bir fotoğrafta da onun mekanik ağ atıcıları var.


Sony Pictures’ın yaptığı duyuruda Marc Webb ((500) Days of Summer)’ın yönettiği ve The Social Network‘ün Andrew Garfield’ın Peter Parker ve Spiderman’i canlandırdığı yeni Spiderman filminin ismi ‘The Amazing Spider-Man (İnanılmaz Spiderman)’ olacak. Filmin yeni açıklanan resmi başlığı Marvel’in efsanevi kahramanının ilk olarak doğduğu 1962 yılında yayınlanan karikatür kitabından esinlenilmiş ve Spider-Man: Turn Off the Dark ismindeki kötü amaçlı Broadway müzikalinden uyarlanan film projesinden tamamen farklılaştırmaya yardımcı olabilecek gibi görünüyor. Ve bu Spidey’nin ilk olarak karşımıza çıktığı 1962 tarihli ‘the Amazing Fantasy’den çok daha iyi olacaktır.

Spider-Man 4‘ü beklerken, son dakika severlerine üzücü bir haberle; yönetmen Sam Raimi ve Başrol oyuncusu Örümcek Adam ve Peter Parker’i canlandıran Tobey Maguire‘in olmadığı öğrendikten sonra, Örümcek Adam’ın sil baştan yeniden çekileceğini öğrendik.


Legend of the Seeker, Terry Goodkind tarafından yazılan The Sword of Truth romanlarına dayalı haftalık bir amerikan tv dizisidir. ABC studios yapımını üstlenmektedir. Sam Raimi, Robert Tapert, Joshua Donen, Ned Nalle ve Kenneth Biller yürütücü yapımcılar olarak hizmet vermektedirler. 1 Kasım 2008 tarihinde gösterime başlanmıştır.

 1 2 İleri