Ryan Reynolds etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Deadpool Filminin Fragmanı Yayınlandı!

“İpucu müzik!”

Tim Miller’ın yönetmenliğini üstlendiği ve Ryan Reynolds’ın baş rolünü oynadığı Deadpool filminin fragmanı yayınlandı!

Reynolds’ın yanı sıra filmde Morena Baccarin’i Copycat karakteri ile, Gina Carano’yu Angel Dust karakteri ile, T.J. Miller’ı Weasel karakteri ile, Ed Skrein’i Ajax karakteri ile Brianna Hildebrand’ı Negasonic Teenage Warhead karakteri ile ve Andre Tricoteux’u ise Collosus karakteri ile beyaz perdede göreceğiz. Aslında bu film müstehcen ve şiddet içerikli olduğu için Marvel Stüdyolarının çekmeyi tercih etmeyeceği türden bir film fakat izleyici tam da bunu ekranlarda görmek istiyor. Filmin fragmanı oldukça iyi tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz.

Arrow'un Değerli Dostu John Diggle Süper Kahramanlığa Terfi Edilir Mi? Edilir!
Henüz hiçbir şey kesinleşmese de Arrow‘un değerli dostu John Diggle’ı yakında kendi dizisine kavuşma yolunda. Daha önce Ryan Reynolds tarafından canlandırılan, 2011’de gösterime girip neredeyse hiç olumlu yorum alamayan Green Lantern, yakında TV izleyicisiyle buluşacak.

R.I.P.D. Filminin Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı!

“Biz yaşayan ve ölü en büyük kanun adamlarıyız.”

Robert Schwentke’in yönettiği ve Jeff Bridges, Ryan Reynolds, Mary Louise Parker ile Kevin Bacon’un oynadığı R.I.P.D. (Ölümsüz Polisler), 6 Eylül 2013’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

R.I.P.D. Filminin Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı!
“Biz yaşayan ve ölü en büyük kanun adamlarıyız.”

Film, Men in Black ve Ghostbusters filmlerinin birleştirilip içine bir tutam True Grit filminden Jeff Bridges katılmış izlenimi uyandırıyor. R.I.P.D. (Ölümsüz Polisler) filminin ilk fragmanı için uzunca beklememiz bizi endişelendirse de oldukça eğlenceli gözüküyor. Özel efektler kusursuz görünüyor, Ryan Reynolds’un iri yarı bir ölünün peşinden koşmak zorunda kaldığı sahne oldukça iyi görünüyor ve ikilinin kimyası oldukça birbirine uydu gibi. Reynolds’ın ölümünden sorumlu olan adamı nerede aradığı hakkında hiçbir ipucu yok ama yakında ortaya çıkacak gibi. Bu arada kesinlikle filmin nasıl sonuçlanacağını merak ediyoruz.


Sonunda 2013 yılına girdik. Bu da demek oluyor ki 2013’te vizyona girecek olan Zack Synder’in Man of Steel filminde Superman’ı dev ekranlarda görmemize çok az kaldı. Aynı zamanda Warner Bros’un 2015’te yayınlamayı düşündüğü Justice League’de yer alacak kahramanları da öğrenme vaktinin geldiğini anlıyoruz.


Daniel Espinosa’nın yönettiği ve Denzel Washington, Ryan Reynolds, Brendan Gleeson ile Sam Shepard’ın oynadığı Düşmanı Korurken (Safe House), 10 Şubat 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


David Dobkin’in yönettiği ve Ryan Reynolds, Olivia Wilde, Jason Bateman ile Leslie Mann’ın oynadığı Hayat Sana Güzel (The Change-Up), 14 Ekim 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Onun Uzaylı Green Lantern Birliği’nin meslaktaşlarından birkaçını ve bizim kahramanları kendi posterleri ile ve hatta destansı bir afiş ile yayınlamıştık fakat şimdi de Green Lantern’ de kötü karakter kendi posterini edindi. Dr. Hector Hammond (Peter Sarsgaard), bir senatörün Patalog oğlu fakat babasının gözünde bir hayal kırıklığı olarak görülüyor. Ama başak bir dünyadan gelen bir temas ile psişik güçleri kendisine aşılanmış olduktan sonra gizli bir keşfi ve büyüklüğü elde etmek için bir planı var. Fragmanda gördüğümüz gibi koca kafalı gözükmüyor posterde fakat onun kötü olduğu kesinlikle ortada.


İlk defa beyaz perdeye uyarlanan popülar kahramanlardan “Yeşil Fener” filminde Martin Campbell’ın (“Casino Royale”) yönetiminde; başrolde Ryan Reynolds (“X-Men Origins: Wolverine/ X-Men Başlangıç: Wolverine”) yer alıyor.

Film, 3D ve 2D olarak dünya çapında Haziran 2011’den itibaren gösterime girecek. “Yeşil Fener” Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures tarafından gerçekleştirilecek. Filmin Türkiye vizyon tarihi 03 Haziran 2011.


Özensiz özel efektlerle çalışmaları ve her yerde bitiş sesi olan Green Lantern’ in ilk fragmanı olmasına rağmen WonderCon’ dan yüksek çözünürlükte çekim oldu. Bu çekim ve çeşitli fotoğrafların içinde öğrendiğimize göre Geoffrey Rush’ un seslendirdiği Tomar-Re yer alıyor. Şimdi bu karakter, posterinde Hal Jordan (Ryan Reynolds)’ a güçlerinde ustalaşması, korkularını aşması için cesareti sağlayacak ve Parallax adındaki düşmanı yenmek için yardım edici bütünlüğe sahip.

 1 2 İleri