Ruth Wilson etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Bu Sezonun En Merakla Beklenen Dizilerinden The Affair FOXLIFE'ta!
Dominic West, Ruth Wilson ve Joshua Jackson gibi ünlü oyuncular Foxlife’ın en iddialı dizilerinden The Affair’de bir araya geldi.

Showtime, The Affair Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Aktör Joshua Jackson'ı da Dahil Etti!
Showtime yeni dizisi The Affair için film ve televizyon yıldızı olan Joshua Jackson (Fringe)’ı oyuncu kadrosuna dahil etti. Jackson daha önceden dizide yer alacağı açıklanan Dominic West (The Wire, The Hours), Ruth Wilson (The Lone Ranger, Luther) ve Maura Tierney’e (The Good Wife, ER) katılacak.


Gore Verbinski’nin yönettiği ve Johnny Depp, Armie Hammer, Michael Clayton ile Tom Wilkinson’un oynadığı Lone Ranger, 7 Haziran 2013’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

7 Eylül 2012


Joe Wright’ın yönettiği ve Keira Knightley, Jude Law, Aaron Taylor Johnson ile Kelly Macdonald’ın oynadığı Anna Karenina, 04 Ocak 2013’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Disney ve Jerry Bruckheimer, Karayip Korsanları serisinin ardından yeni bir epik macera filminde bir araya geliyor: Johnny Depp’in başrolde olduğu filmde uluslararası bir oyuncu kadrosu ona eşlik ederken filmin yönetmenliğini Karayip Korsanları serisinin ilk üç filmini yöneten Gore Verbinski üstleniyor.