Rose Byrne etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Bad Neighbors Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı!
Bebeklerinin doğumundan sonra bir öğrenci derneği evinin yanında yaşamak zorunda kalan genç bir çifti konu alan Kötü Komşular (Bad Neighbors) filminin baş rollerinde Seth Rogen, Zac Efron ve Rose Byrne yer alıyor. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


James Wan’ın yönettiği ve Patrick Wilson, Rose Byrne, Ty Simpkins ile Lin Shaye’nin oynadığı Ruhlar Bölgesi (Insidious), 24 Haziran 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Mars Entertainment Group tarafından vizyona çıkarılıyor.


Matthew Vaughn’un yönettiği ve Jennifer Lawrence, James McAvoy, Michael Fassbender ile Rose Byrne’nin oynadığı X-Men: Birinci Sınıf (X-Men: First Class), 03 Haziran 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


20th Century Fox, ‘X-Men: First Class (Birinci Sınıf)’ın resmi Facebook sayfasında hayranları için filmin ilk fragmanını yayınladı. 2 Haziranda sinemalarda olacak olan filmi Matthew Vaughn yönetirken James McAvoy, Michael Fassbender, Rose Byrne, January Jones, Kevin Bacon , Nicholas Hoult, Jennifer Lawrence, Caleb Landry Jones, Lucas Till, Edi Gathegi, Jason Flemyng, Oliver Platt, Morgan Lily, Zoe Kravitz ve Bill Bilner da oyuncu kadrosunda yer alıyorlar.

Filmde kolejden yeni mezun olmuş genç bir sigorta satıcısı rolündeki Jonah Hill, L.A.’de konser verecek olan Londra’lı bir rock yıldızı olan Russell Brand‘a eşlik etmesi için kiralanmasını anlatılacak. Moss ise filmde Hill’in kız arkadaşını canlandıracak olan Get Him to the Greek filminin konu, fotoğraflarına bakabilir fragmanını izleyebilirsiniz.