Romantik etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Will Gluck’ın yönettiği ve Justin Timberlake, Mila Kunis, Patricia Clarkson ile Woody Harrelson’ın oynadığı Arkadaştan Öte (Friends With Benefits), 23 Eylül 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Luke Greenfield’in yönettiği ve Kate Hudson, Ginnifer Goodwin, John Krasinski ile Colin Egglesfield’in oynadığı Ödünç Sevgili (Something Borrowed), 27 Mayıs 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Massy Tadjedin’in yönetmenliğini yaptığı ve Keira Knightley (Joanna Reed), Eva Mendes (Laura), Sam Worthington (Michael Reed), Guillaume Canet (Alex Mann), Anson Mount (Andy), Griffin Dunne (Truman), Scott Adsit (Stuart), Stephanie Romanov (Sandra), Daniel Eric Gold (Andy)’nin oynadığı Son Gece (Last Night) 8 Nisan 2011‘de Türkiye’de vizyona giriyor.


Dennis Dugan’ın yönettiği ve Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nicole Kidman ile Nick Swardson’un oynadığı Hayatım Yalan (Just Go With It), 25 Mart 2011’de Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Ivan Reitman’ın yönettiği ve Natalie Portman, Ashton Kutcher, Kevin Kline ile Cary Elwes’in oynadığı Bağlanmak Yok (No Strings Attached), 18 Mart 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Paul Haggis’in yönettiği ve Russell Crowe, Elizabeth Banks, Brian Dennehy ile Liam Neeson’ın oynadığı Kaçış Planı (The Next Three Days), 25 Şubat 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


George Nolfi’nin yönettiği ve Matt Damon, Emily Blunt, Anthony Mackie ile John Slattery’nin oynadığı Kader Ajanları (The Adjustment Bureau), 04 Mart 2011′de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Aytaç Ağırlar’ın yönettiği ve Sezai Paracıkoğlu, Melike Güner, Sinan Çalışkanoğlu ile Barbara Laurens’in oynadığı İncir Reçeli, 11 Şubat 2011′de Tiglon Film dağıtımıyla AA Film Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.


Leyla Yılmaz’ın yönettiği ve Berrak Tüzünataç, Engin Altan Düzyatan, Zeynep Özder ile Ahu Yağtu’nun oynadığı Bir Avuç Deniz, 11 Mart 2011′de Cine Film dağıtımıyla FGS Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Edward Zwick’in yönettiği ve Jake Gyllenhaal, Anne Hathaway, Oliver Platt ile Hank Azaria’nın oynadığı Aşk Sarhoşu (Love and Other Drugs), 14 Ocak 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

 1 2 İleri