Rıza Kocaoğlu etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Kuzey Güney 48. bölümü ile 7 Kasım Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 48. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 47. bölümü ile 31 Ekim Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 47. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 46. bölümü ile 17 Ekim Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 46. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 45. bölümü ile 10 Ekim Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 45. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Utangaç, kendisiyle ilgili konuşmaktan rahatsız oluyor, “Hakkımda genelde güzel şeyler duyuyorum” demekle yetiniyor Rıza Kocaoğlu. Oyuncuyu, yakında başlayacak Karadayı’da Kuzey Güney’in ‘Ali’sinden sıyrılıp her an yanan, yanmaya hazırlıklı, atik, hızlı, ateşli ‘Kibrit Yasin’ rolünde izlemeye hazır olun.


Kuzey Güney 44. bölümü ile 3 Ekim Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 44. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi…1970’lerde Beyazıt’ta mutlu bir aile… Bir nişan günü her şey değişti… İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı… Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından… Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.


Kuzey Güney 43. bölümü ile 26 Eylül Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 43. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 42. bölümü ile 19 Eylül Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 42. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 42. bölümü ile 19 Eylül Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 42. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 İleri