Richard Armitage etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (2013)

Oscar® ödüllü sinemacı Peter Jackson, J. R. R. Tolkien’ın sevilen başyapıtı The Hobbit’ten uyarlanan üçlemenin ikinci filmi olan Hobbit: Samug’un Çorak Toprakları’yla karşımızda.

Peter Jackson’ın yönettiği ve Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage ile Benedict Cumberbatch’ın oynadığı Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (The Hobbit: The Desolation of Smaug), 13 Aralık 2013’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Peter Jackson’ın yönettiği ve Cate Blanchett, Luke Evans, Elijah Wood ile Martin Freeman’ın oynadığı Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (The Hobbit: An Unexpected Journey), 14 Aralık 2012′de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Strikes Back vurgunları geri geliyor.

Sky One’ın aksiyon dizisi bu yaz geri döndü, fakat bazı şeyler değişti. 6 bölüm yayınlanması yerine bu ikinci sezonda 10 bölüm olacak ve Cinemax, İngiltere’de yayın yapan Sky One’ın yanında bu sezon ortak finansmanı oldu. HBO’ya bu yeni bölümleri bu yaz yayınlanmaya başlatması fırsatı verildi. Cinemax, 12 Ağustos Cuma günü akşam saat 10’da dizi gösterimini yaptı.