Rashida Jones etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


James Bobin’in yönettiği ve Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper ile Rashida Jones’un oynadığı animasyon film Muppets (The Muppets), 17 Şubat 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Owen Wilson, Steve Martin ve Jack Black‘in rol aldığı “The Big Year” ’in ilk fragmanı yayınlandı! Owen Wilson ve Jack Black denildiği zaman bu iki adamın komik olmadığını düşünen yoktur sanırım ama Steve Martin denilince “komedi efsanesi” demek doğru olur herhalde. Bir de bu üçlü de aynı filmde buluşunca filmin başarılı olacağına hiç şüphe yok demektir. Bizler bu fragmanın yayınlanmasını bir süredir bekliyorduk ve şimdi söyleyebiliriz ki bayağı eğlenceli olacağa benziyor. Sanki uzun yol komedisi ile baştan aşağı komik olan bir şeyin birleşimi gibi.


David Fincher’in yönettiği ve Rooney Mara, Jesse Eisenberg, Andrew Garfield ile Rashida Jones’un oynadığı Sosyal Ağ (The Social Network), 22 Ekim 2010’da Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

Mesleğinde başarılı bir emlakçı olan Peter Klaven (Paul Rudd), rüyalarının kadını Zooey (Rashida Jones) ile evlenmek üzeredir. Ancak nikahında sağdıçlığını yapacak kadar yakın bir erkek arkadaşı olmadığını fark eder. Bunun üzerine durumu kurtarmak için bir sürü erkekle hayli sakarca dostluklar kurmaya çalışır.