Quicksilver etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Aaron Taylor-Johnson’ın The Avengers: Age of Ultron Filminde Oynayacağı Resmi olarak Onaylandı!
Geçtiğimiz ay Aaron Taylor-Johnson’ın Marvel’ın devam filmi olan The Avengers: Age of Ultron filminde Pietero Maximoff yani namı diğer Quicksilver karakterini oynamak üzere görüşmeleri sürdürdüğününün haberini vermiştik. Bugün ise görüşmelerin sona erdiğini ve oyuncu ile antlaşmaya varıldığının haberini aldık.

Aaron Taylor-Johhnson, The Avengers: Age of Ultron Filminde Quicksilver Karakterini Mi Canlandıracak?
Aylardır bu konu hakkında etrafta söylentiler geziyor ama sonunda söylentiler resmi bir hal alacakmış gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde Samuel L. Jackson bizzat kendisi Elizabeth Olsen’ın Scarlet Witch rolüyle The Avengers: Age of Ultron filminine katılacağını doğrulamıştı. Bunun üzerine Deadline bu haber hakkında küçük bir araştırma yaptı ve oyuncu ile antlaşmaya varılmak üzere olduğunu öğrendi. Şimdiyse gözler Scarlet Witch karakterinin erkek kardeşi olan Quicksilver karakterine yöneldi. Latino Review’in yayınladığı bir bilgiye göre Aaron Taylor-Johnson bu hızlı süper kahraman rolü için antlaşma yapmak üzereymiş. Bu karakter Mark Millar’ın Kick-Ass kahramanının ardından canlandıracağı büyük rollerden biri olacak.

Whedon Fallon, Scarlet Witch ve Quicksilver'ın The Avengers 2'ye Katılmaları Hakkında Konuştu
Çizgi roman severler için küçük bir haberimiz var. Geçtiğimiz haftalarda senarist ve yönetmen Joss Whedon yakında vizyona girecek Shakespeare filmi Much Ado About Nothing filminin tanıtımını yapmak için Jimmy Fallon ile Late Night programına katıldı ve konuşmasını The Avengers 2 hakkında konuşarak bitirdi. Henüz Marvel Stüdyoları bu süper kahraman devam filminde prodüksiyon öncesi dönemde olmalarına rağmen Whedon, Scarlet Witch ve Quicksilver’ın filme katılacak yeni karakterler olduğunu onayladı. Bu bir dedikodu değil onaylama. Aynı zamanda bu iki karakteri neden listeye eklemek istediğini de açıkladı.

American Horror Story’nin yıldızı Evan Peters, X-Men: Days of Future Past Filminin Kadrosuna Katıldı!
Yönetmen Bryan Singer geçtiğimiz Cuma günü Twitter aracılığı ile genç oyuncunun yaklaşmakta olan ve iki X-Men yapımını birleştiren Fox filminde Quicksilver rolünü oynayacağı haberini veren bir açıklama yaptı.