Pretty Little Liars 3. Sezon etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Pretty Little Liars 3. Sezon 24. Bölüm Fragmanı
Pretty Little Liars 3. Sezon 24. Bölümü ile 19 Mart 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “A Dangerous Game” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Pretty Little Liars 3. Sezon 22. Bölümü ile 5 Mart 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Will the Circle Be Unbroken?” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Pretty Little Liars 3. Sezon 21. Bölümü ile 26 Şubat 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Out of Sight, Out of Mind” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Pretty Little Liars 3. Sezon 20. Bölümü ile 19 Şubat 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Hot Water” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Pretty Little Liars 3. Sezon 19. Bölümü ile 12 Şubat 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “What Becomes of the Broken-Hearted” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Pretty Little Liars 3. Sezon 18. Bölümü ile 5 Şubat 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Dead to Me” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Pretty Little Liars 3. Sezon 17. Bölümü ile 29 Ocak 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Out of the Frying Pan, Into the Inferno” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Pretty Little Liars 3. Sezon 16. Bölümü ile 22 Ocak 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Misery Loves Company” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Pretty Little Liars 3. Sezon 15. Bölümü ile 15 Ocak 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Mona-Mania” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Pretty Little Liars 3. Sezon 14. Bölümü ile 8 Ocak 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “She’s Better Now” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 İleri