Pilot etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Hell on Wheels 1. Sezon 1. Bölümü ile 6 Kasım, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Pilot” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Terra Nova 1. Sezon 1. Bölümü ile 26 Eylül, Pazartesi günü Fox kanalında başlayacak. Yeni bölümün ismi “Pilot (1)” olarak açıklandı. Terra Nova 1. Sezon 1. Bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Teen Wolf (Genç Kurt)’un 12 bölüm olarak MTV ekranlarına yeniden geleceğini geçtiğimiz sene sonu sizlere bildirmiştik. Dizi 1. bölümüyle 5 Haziran, Pazar günü MTV kanalında başlayacak. İlk bölümün ismi “Pilot” olarak açıklandı. İlk bölüm ile ilgili yayınlanan fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.


The Killing 1. Sezon 1. ve 2. Bölümü ile 3 Nisan, Pazar günü AMC kanalında başlayacak. Yeni bölümlerin ismi “Pilot ve The Cage” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Breakout Kings 1. Sezon 1. Bölümü ile 6 Mart, Pazar günü FOX TV’de başlayacak. Yeni bölümün ismi “Pilot” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan ilk 5 dakikalık sneak peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.


Buffy ve Angel’ın yazarları tarafından hazırlanan Polisiye Fantastik ve Suç draması Grimm dizisine NBC kanalından onay geldi.


Falling Skies 1. Sezon ile 2011 yılı başlarında TNT TV kanalında başlayacak. Dizinin birinci sezonuna ait yayınlanan tanıtım fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Scott McCall, aptal bir lise öğrencisiyken, kurt saldırısına maruz kalıp yeni güçler keşfeder. Ve hayatı birden değişir. 80’lerin ünlü filmi dizi olarak geri dönüyor. Teen Wolf‘u toplam 12 bölüm olarak tekrar MTV ekranlarında izleyeceğiz.


Falling Skies 1. Sezon ile 2011 yılı başlarında TNT TV kanalında başlayacak. Dizinin birinci sezonuna ait yayınlanan tanıtım fotoğraflarına haberin devamından ulaşabilirsiniz.


Falling Skies Dizi oluyor. Uzaylıların nasıl göründüğünü görebileceksiniz!

TNT ve Dark Horse Comics (300, Sin City) birleşerek Falling Skies‘ı dizi yapıyorlar. Youtube Comic-con’da yer alan sneek peakleri haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 İleri