Peter Parker etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Variety’nin yaptığı açıklamaya göre Acamedy ödüllü Jamie Foxx’la The Amazing Spider-Man 2‘de Spiderman’in düşmanı Electro rolü için görüşmeler yapılıyor.


Marc Webb’in yönettiği ve Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans ile Denis Leary’nin oynadığı İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider Man), 06 Temmuz 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona girdi.


Marc Webb’in yönettiği ve Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans ile Denis Leary’nin oynadığı İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider Man), 06 Temmuz 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


“Gerçeği mi istiyorsun Peter? Gel de al o zaman!”

Bugün Örümcek adamımız için büyük bir gün. Sony, Marc Webb’in The Amazing Spider-Man filminin ikinci fragmanını bugün Youtube aracılığıyla yayınladı. İlk fragmandan çok daha ilginç efsanevi ve muhteşem. Beklediğimden çok daha iyi yapılmış (bugün öğleden önce 3D olarak izlemiştim) ve kesinlikle tavsiye ediyorum, bunu kaçıramazsınız! Peter Parker rolünde Andrew Garfield’i görüyoruz ve beraberinde Emma Stone, Martin Sheen, Sally Field gibi isimlerde ona eşlik ediyor ve filmin kötü karakteri Kertenkele’yi canlandıran Rhys Ifans’a ise yeni fragmanda rahatlıkla göz atabiliyoruz. Bu gün geçtikçe daha iyi ve daha da iyi olmaya başladı. Daha çok gördükçe/izledikçe daha çok heyecanlanıyoruz. Webb’in ortaya neler çıkarttığı konusunda meraktan öleceğim ama görünenden anlaşıldığı kadarıyla çok ilgi çekici olduğu ortada.


Büyük bir heyecanla beklediğimiz The Amazing Spider-Man (İnanılmaz Örümcek Adam) filmi için Marvel tarafından yeni afişi yayınladı. Sony Pictures, The Amazing Spider-Man’i 3 Temmuz 2012’de sinemalara getirtiyor. Yayınlanan afişi haberin devamından gözatabilirsiniz.


Sony Pictures, The Amazing Spider-Man 2‘nin yayın tarihini 2 Mayıs 2014 olarak belirledi. “Bence filmde gördüğümüz güven üzerine miktarlar konuşuyor ve bizim arzumuz bir sonraki bölümde çabucak hamlede bulunmak.“ diyor Sony, Marvel’in yenilenen en büyük süper kahraman filmini hakkında böyle konuştu.


“Gerçekten ne olduğuna dair bir fikrin var mı?”

Bu fragman erken yayınlandı ve bu gerçekten muhteşem. Marc Webb’in muhteşem bir şey ortaya çıkarmasını bekliyorduk zaten fakat bu benim hayal ettiğimden daha da iyi. Andrew Garfield ve Emma Stone’ın başrolde yer aldığı The Amazing Spider-Man (İnanılmaz Örümcek Adam) için ilk resmi fragman SlashFilm aracılığıyla YouTube’da yayınlandı ve sonunda bazılarınız yerinde duramayacaklar.


Büyük bir heyecanla beklediğimiz The Amazing Spider-Man (İnanılmaz Örümcek Adam) filminden birkaç fotoğraf yayınlandı. Fotoğrafların birinde Dr. Curt rolündeki Rhys Ifans da yer alıyor. Bir başka fotoğrafta da Peter Parker (Andrew Garfield) ile halası (Sally Field) ve amcası Parker (Martin Sheen) yer alıyor. Artı Peter ve Emma Stone’un olduğu hoş bir fotoğraf var. Diğer bir fotoğrafta da onun mekanik ağ atıcıları var.


Sony Pictures’ın yaptığı duyuruda Marc Webb ((500) Days of Summer)’ın yönettiği ve The Social Network‘ün Andrew Garfield’ın Peter Parker ve Spiderman’i canlandırdığı yeni Spiderman filminin ismi ‘The Amazing Spider-Man (İnanılmaz Spiderman)’ olacak. Filmin yeni açıklanan resmi başlığı Marvel’in efsanevi kahramanının ilk olarak doğduğu 1962 yılında yayınlanan karikatür kitabından esinlenilmiş ve Spider-Man: Turn Off the Dark ismindeki kötü amaçlı Broadway müzikalinden uyarlanan film projesinden tamamen farklılaştırmaya yardımcı olabilecek gibi görünüyor. Ve bu Spidey’nin ilk olarak karşımıza çıktığı 1962 tarihli ‘the Amazing Fantasy’den çok daha iyi olacaktır.


2012 yılında gösterime girmesi beklenen filmin çekimleri başladı. Çekimler tüm hızıyla devam ederken, hayranları için yeni Spider-Man (Örümcek Adam)’in basına fotoğrafı paylaşıldı. Haberin devamında fotoğrafa dikkat ederken, Peter (Andrew Garfield)’ın yeni kostümü ve imajı gözlerden kaçmıyor.

 1 2 İleri