Peter Jackson etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (2013)

Oscar® ödüllü sinemacı Peter Jackson, J. R. R. Tolkien’ın sevilen başyapıtı The Hobbit’ten uyarlanan üçlemenin ikinci filmi olan Hobbit: Samug’un Çorak Toprakları’yla karşımızda.

Peter Jackson’ın yönettiği ve Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage ile Benedict Cumberbatch’ın oynadığı Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (The Hobbit: The Desolation of Smaug), 13 Aralık 2013’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Peter Jackson’ın Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filmi şuanda herkesin bildiği gibi vizyonda. Film çıktığı andan itibaren en çok konuşulan konulardan biri haline geldi, şüphesiz ki Oscar’da da en çok konuşulanlardan biri olacak. Filmin Orta Dünya’ya dönüşü ise muhteşem ve Yüzüklerin Efendisi üçlemesini aratmıyor.


Peter Jackson’ın yönettiği ve Cate Blanchett, Luke Evans, Elijah Wood ile Martin Freeman’ın oynadığı Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (The Hobbit: An Unexpected Journey), 14 Aralık 2012′de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


“Macera paylaşmak için birini arıyorum.”

Orta Çağ’a dönmek için hazır mısınız? Peter Jackson’ın The Hobbit filminin yüksek çözünürlükteki ilk fragmanı yayınlandı. Yüzüklerin Efendisi hayranları gibi banada bu fragmanı izlemek eski bir dostla karşılaşmak gibi geliyor. Martin Freeman Bilbo olarak, Ian McKellen Gandalf olarak, Andy Serkis Gollum olarak ve birçok ünlü! Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


“Geri döndüler! The Hobbit’in 3D çekimleri bir rüya gerçekliğiyle geliyor.”

Bu video, 3D çekimine odaklanmakta olan The Hobbit filmi için Peter Jackson’ın yayınladığı dördüncü video oluyor. Kamera arkasındaki teknik detaylarını keşfetmek amaçlı değil sadece fakat bu video ayrıca sonunda nasıl/niçin/ne göreceğimizi de gösterebilir.


Steven Spielberg’in yönettiği ve Jamie Bell, Andy Serkis, Daniel Craig ile Nick Frost’un oynadığı Tenten’in Maceraları (The Adventures of Tintin), 04 Kasım 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Peter Jackson’ın The Hobbit  filminden Dori, Nori ve Ori kardeşlerin, Oin ve Gloin’in yer aldığı fotoğraflar yayınlandı.


Sizlere oyuncu kadrosuyla ilgili birkaç güncel haberlerden sunmuştuk. Şimdide The Hobbit’ in çekimlerinin yapıldığı New Zelanda’ dan sonunda bazı özlü şeyler ortaya çıktı. Daha önce de filmin oyuncularından oluşan bir fotoğraf görmüştük fakat şimdi Biblo Baggins olarak Martin Freeman ve Gandalf olarak Sir Ian McKellan’ın yer aldığı üç resmi fotoğrafa sahibiz. Bunları görmek, bizi 2012’de yayınlanana kadar büyük bir heveste bırakıyor.


Kısacası bunun olasılığı bekleniyordu fakat artık bu onaylamayı duymak her zamanki gibi muhteşem. The One Ring’in raporladığına göre Peter Jackson, J.R.R. Tolkins’in kitabından uyarlanan The Hobbit filmlerinde Woodland Realm’da Elf olan Legolas’ı oynamak için Orlanda Bloom’un geri döneceğini onayladı.


Steven Spielberg ve Peter Jackson’ ın filmi The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn’ in ilk resmi fragmanı ve afişi yayınlandı. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn, Herge’nin sevilen karakterlerinin ilk büyük CGI animasyon uyarlaması. Yıllardır bunun hakkındakileri duyuyorduk ve fragmanı görmeyi bekliyorduk. Sonunda bu fragmana sahibiz ve yanında resmi afişi de yer alıyor. Posterin arka planında korsan gemisi ve uçak var. Fragmandan ve posterden de anlaşılacağı gibi oldukça maceralı ve komik olacak.

 1 2 İleri