Paul Reiser etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
3 Şubat 2015

Whiplash (2015)

”Sözlükte ‘aferin’den daha zararlı bir sözcük yoktur.”

Bir müzik öğretmeninin genç öğrenci-sine aktardığı bu sözler Whiplash’de izlediğimiz sert eğitim öyküsünün tohumlarını eken cümleler oluyor.

Damien Chazelle’nin yönettiği ve Miles Teller, J. K. Simmons, Melissa Benoist ile Paul Reiser’in oynadığı Whiplash, 16 Ocak 2015’de M3 Film dağıtımıyla Kurmaca Film tarafından vizyona çıkarıldı.


Jonathan Levine’in yönettiği ve Joseph Gordon-Levitt, Seth Rogen, Anna Kendrick ile Bryce Dallas Howard’ın oynadığı Şansa Bak (50/50), 30 Mart 2012’de Pinema Film dağıtımıyla r Film – Mars Entertainment Group tarafından vizyona çıkarılıyor.


“Eğer bir kumarhane oyunu olmuşsan en iyi olasılıklar gerekmiştir.”

Summit, 50/50 –eski adıyla I’m With Cancer- filmi için ilk resmi fragmanı yayınladı. Kanserden kurtulan Will Reiser tarafından yazıldı ve The Wackness’ in yönetmeni Jonathan Levine tarafından yönetildi. Kişisel deneyimlerden esinlenen “50/50” , arkadaşlık, aşk, kurtuluş ve sevimsiz yerlerde ayak uydurma hakkında orijinal bir hikaye. Joseph Gordon-Levitt ve Seth Rogen, kanser teşhisi konulmasıyla yaşayışları değişen iki en yakın arkadaşı canlandırıyor. Rogen ayrıca Evan Gold ve Ben Karlin ile birlikte yapımcı olarak hizmet veriyor. Flim gerçekten de komik gözüküyor ve aynı zamanda kalp ısıtan cinsten.