Patrick Stewart etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

X-Men: Days of Future Past (2014) - X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Bryan Singer’ın yönettiği ve Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Evan Peters ile Ellen Page’in oynadığı X-Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past), 23 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girdi.

X-Men: Days of Future Past Filmin İlk Fragmanı Yayınlandı

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Comic-Con’da filmden çekim görüntülerini gördüğümüzden beri Bryan Singer’ın X-Men: Days of Future Past filminin fragmanının yayınlanmasını merakla bekliyorduk. İlk X-Men serisindeki oyuncular ile yeni X-Men: First Class serisindeki oyuncuların bir araya gelmesi bu yeni filmi şüphesiz bu zamana kadar ki en büyük X-Men filmi yapacak. Fragman Comic-Con’da gördüğümüz görüntülere benziyor ama daha önceden hiç görmemiş olduğumuz anları da ortaya çıkarıyor. Mayıs ayı bir an önce gelmeli!

A Good Day to Die Hard (2013) - Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün
John Moore’un yönettiği ve Bruce Willis, Mary Elizabeth Winstead, Jai Courtney ile Patrick Stewart’ın oynadığı Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün (A Good Day To Die Hard), 15 Şubat 2013’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Ian McKellen ve Patrick Stewart X-Men:Days of Future Past’te!
Yönetmenliğini Bryan Singer’ın yaptığı X-Men: Days of Future Past filminin kadrosuna Ian McKellen ve Patrick Stewart katıldı. Olaylarının arkasının kesilmediği filmle ilgili detaylara haberin devamında ulaşabilirsiniz.

21 Haziran 2009

Televizyon tarihinin gelmiş geçmiş, kusura bakmayın ama tartışmasız en komik dizisi olan “Seinfeld” ’ın Jerry Seinfeld ile birlikte yaratıcısı olan Larry David’in bile bir röportajında “keşke ben düşünmüş olsaydım” dediği bir ingiliz sitcomu Extras. Larry David gibi bir beynin “Curb Your Enthusiasm” ile farklı bir boyut getirdiği sitcom tarzını The Office ‘i yaratarak sinir bozucu bir espri anlayışı ile tamamen doğallığa taşıyan Ricky Gervais‘in 2005 yılında temelini attığı Extras kabaca iki extranın yani figuranın film setlerinden televizyona uzanan hikâyelerini 2 sezonda toplamda 12 bölüm + 1 özel final bölümüyle bize anlatmış olan ve BBC’de başladığı hayatına 2007 yılında Amerika’nın en kaliteli kanallarından biri olan HBO’da veda eden, izlerken gülmekten düştüğünüz yerleri kıvranırken silmenizi sağlayan bir başyapıt kesinlikle.


Brett Ratner’in yönettiği ve Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen ile Patrick Stewart’ın oynadığı X-Men: Son Direniş (X-Men: The Last Stand), 26 Mayıs 2006’da Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı.