Özen Film etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
20 Eylül 2011


Gary McKendry’nin yönettiği ve Jason Statham, Clive Owen, Robert De Niro ile Yvonne Strahovski’nin oynadığı Killer Elite, 23 Eylül 2011’de Özen Film dağıtımıyla Özen Film – Umut Sanat tarafından vizyona çıkarılıyor.


Serdar Akar’ın yönettiği ve başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu ile Berkan Şal’ın oynadığı Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm, 28 Ekim 2011’de Özen Film dağıtımıyla Adam Film – Nadaworks Media tarafından vizyona çıkarılıyor.


Bir Buçuk Saat Değil, Aylar Sürecek Derin Bir Korku!

Türk korku filmi tarihinde bir çığır açan “Musallat” filminin ikincisi yolda. 2007’de vizyona giren ve Türk sinemasında bir cinin ilk kez tasvir edildiği film, görsel efektleri ve çarpıcı hikayesiyle yerli ve yabancı korku filmi tutkunlarının büyük beğenisini kazanmıştı.

11 Ekim 2010


Kemal Uzun’un yönettiği ve Demet Evgar, Mete Horozoğlu, Fırat Tanış ile Ali Atay’ın oynadığı Vay Arkadaş, 5 Kasım 2010′da Özen Film dağıtımıyla Barakuda Film Production tarafından vizyona çıkarılıyor.


“…Ve Poseidon onu dünyanın en güzel kadını olarak köpüklerden yarattı, dalgalarla dünyaya gönderdi…”

Neil Jordan’ın yönettiği ve Colin Farrell, Alicja Bachleda, Alison Barry ile Tony Curran’ın oynadığı İlahların Aşkı (Ondine), 18 Haziran 2010’da Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Brett Ratner’in yönettiği ve Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen ile Patrick Stewart’ın oynadığı X-Men: Son Direniş (X-Men: The Last Stand), 26 Mayıs 2006’da Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı.