Öykü Karayel etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

oykukarayel
Kuzey Güney dizisinde Cemre rolü ile tanıdığımız Öykü Karayel, ATV’nin dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Başrollerini Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek‘in paylaştığı Kara Para Aşk‘a yeni bir karakter katılıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Dizisinde Eski Partneri Olmayacak!
Kıvanç Tatlıtuğ, Ocak 2014’de Nermiz Bezmen’in Kurt Seyt & Shura kitabından uyarlanan Çarlık Rusyası’nın görkemli yaşantısından Bolşevik İhtilali’yle İstanbul’a gelen bir ailenin hikayesinin anlatılacağı dizide Farah Zeynep Abdullah ile rol alacak.


Kuzey Güney 80. bölümü ile 26 Haziran Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 80. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 79. bölümü ile 19 Haziran Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 79. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 78. bölümü ile 12 Haziran Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 78. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 77. bölümü ile 5 Haziran Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 77. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 76. bölümü ile 29 Mayıs Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 76. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 75. bölümü ile 22 Mayıs Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 75. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 74. bölümü ile 15 Mayıs Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 74. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 73. bölümü ile 8 Mayıs Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 73. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 11 12 İleri