Oliver Platt etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Matthew Vaughn’un yönettiği ve Jennifer Lawrence, James McAvoy, Michael Fassbender ile Rose Byrne’nin oynadığı X-Men: Birinci Sınıf (X-Men: First Class), 03 Haziran 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


20th Century Fox, ‘X-Men: First Class (Birinci Sınıf)’ın resmi Facebook sayfasında hayranları için filmin ilk fragmanını yayınladı. 2 Haziranda sinemalarda olacak olan filmi Matthew Vaughn yönetirken James McAvoy, Michael Fassbender, Rose Byrne, January Jones, Kevin Bacon , Nicholas Hoult, Jennifer Lawrence, Caleb Landry Jones, Lucas Till, Edi Gathegi, Jason Flemyng, Oliver Platt, Morgan Lily, Zoe Kravitz ve Bill Bilner da oyuncu kadrosunda yer alıyorlar.


Edward Zwick’in yönettiği ve Jake Gyllenhaal, Anne Hathaway, Oliver Platt ile Hank Azaria’nın oynadığı Aşk Sarhoşu (Love and Other Drugs), 14 Ocak 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

27 Kasım 2009


Roland Emmerich’in yönettiği ve John Cusack, Chiwetel Ejiofor, Amanda Peet ile Oliver Platt’in oynadığı 2012, 13 Kasım 2009′da Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarıldı.