Ninja Turtles etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) - Ninja Kaplumbağalar
Jonathan Liebesman’in yönettiği ve Megan Fox, Will Arnett, William Fichtner, K. Todd Freeman, Danny Woodburn, Noel Fisher, Jeremy Howard, Pete Ploszek, Alan Ritchson ve Minae Noji’nin oynadığı  Teenage Mutant Ninja Turtles (Ninja Kaplumbağalar), 5 Eylül 2014’de vizyona giriyor.

Ninja Kaplumbağalar Filminin Üçüncü Fragmanı Türkçe Altyazılı Olarak Yayınlandı!
Senaryo yazarları Josh Appelbaum, Andre Nemec ve Evan Daugherty, yapımcı Michael Bay (gişe rekortmeni Transformers serisi) ve yönetmen Jonathan Liebesman (Titanların Savaşı), Peter Laird ve Kevin Eastman’ın yarattığı Teenage Mutant Ninja Turtles (Ninja Kaplumbağalar) karakterlerinden uyarlanan filmle uzun yıllardır her yaştan izleyiciyi büyüleyen popüler film serisi Ninja Kaplumbağalar’ı 21. yüzyıla yeniden taşıyor. Filmin yayınlanan Üçüncü fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Teenage Mutant Ninja Turtles Filminin İkinci Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!
Paramount Pictures Jonathan Liebesman’nın çektiği, Michael Bay’in yapımcılığını yaptığı Teenage Mutant Ninja Turtles filminin ilk tanıtım fragmanı geçtiğimiz ay yayınlanmıştı. Filmin ikinci tanıtım fragmanı da az evvel yayına verildi. Yayınlanan fragmanı haberimizin devamında izleyebilirsiniz.

İşte Teenage Mutant Ninja Turtles Filminin İlk Fragmanı!
Paramount Pictures Jonathan Liebesman’nın çektiği, Michael Bay’in yapımcılığını yaptığı Teenage Mutant Ninja Turtles filminin ilk fragmanını yayınladı! Fragmanı izleyebilir ve Megan Fox’un April O’Neil karakterindeki ilk fotoğrafına göz atabilirsiniz.

William Fichtner, Teenage Mutant Ninja Turtles Filmi Hakkında Konuştu
Geçtiğimiz günlerde oyuncu William Fichtner’dan yeniden çekilen Teenage Mutant Ninja Turtles filminde canlandıracağı Shredder karakteri ve hatta Kaplumbağaların görünüşleri hakkında birkaç ipucu almıştık. Şimdiyse oyuncu canlandıracağı karakteri hakkında yeni detaylar ve muhtemel devam filmleri hakkında yeni haberler verdi.

William Fichtner, Teenage Mutant Ninja Turtles Filminde Shredder Rolünü Alacağını Onayladı
Jonathan Liebesman’in Teenage Mutant Ninja Turtles filmiyle ilgili yeni haberlerimiz var. Daha önceden Fichtner’ın filme katıldığını ve oldukça önemli bir rol oynayacağı haberini vermiştik.

William Fichtner, Teenage Mutant Ninja Turtles Filminde Oldukça Önemli Bir Rol Alacak
Teenage Mutant Ninja Turtles şu anda New York şehrinde yapım aşamasında. Alan Ritchson ‘Raphael’ rolüyle, Pete Ploszek ‘Leonardo’ rolüyle, Jeremy Howard ‘Donatello’ rolüyle ve Noel Fisher ‘Michelangelo’ rolüyle karşımızda olacak. Buna ek olarak Megan Fox onların güvenilir muhabir arkadaşı April O’Neil’i oynayacak ama hala oynanması gerek başka roller de var. Will Arnett bilinmeyen bir rolü oynuyordu ama setten fotoğraflar yayınlandığından beri onun O’Neil’in kameramanı Vermon Fenwick’i oynadığını biliyoruz. Şimdi de Deadline William Fichtner’ın (Armageddon, The Dark Knight, The Lone Ranger) TMNT mitolojisinde ‘oldukça önemli’ bir rol alacağını bildirdi.

Smallville Yıldızı Alan Ritchson, Yeni Ninja Kaplumbağalar’da Raphael Olacak!
Yapımcı Michael Bay ve yönetmen Jonathan Liebesman Ninja Kaplumbağalara kazandırdıkları farklı kişilikler yüzünden karakterin hayranlarına karşı bir savaş yürütmüştü. Daha sonra film birkaç bütçe problemiyle karşılaşmıştı. Sonunda filmin hayranlarını da sakinleştirmeyi beceren Michael Bay, geçen ay filme April O’neil karakteriyle Megan Fox’u eklediklerini açıklamıştı. Şimdiyse Smallville’in yıldızı Alan Ritchson filme Raphael olarak katılıyor.