Nikita Yeni Sezon etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Nikita 2. Sezon 4. Bölümü ile 6 Ekim, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Partners” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Nikita 2. Sezon 3. Bölümü ile 6 Ekim, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Knightfall” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Nikita 2. Sezon 2. Bölümü ile 30 Eylül, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Falling Ash” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Nikita 2. Sezon 1. Bölümü ile 23 Eylül, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Game Change” olarak açıklandı.Geçtiğimiz günlerde bölüm fragmanı ve fotoğrafları yayınlandı. Aynı bölüm ile ilgili yayınlanan sneak peek haberin devamında izleyebilirsiniz.


Nikita 2. Sezon 1. Bölümü ile 23 Eylül, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Game Change” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Nikita 1. Sezon 22. Bölümü ile 12 Mayıs 2011, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Pandora” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Nikita 1. Sezon 21. Bölümü ile 5 Mayıs 2011, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Betrayals” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Nikita 1. Sezon 20. Bölümü ile 28 Nisan 2011, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Glass House” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Nikita 1. Sezon 19. Bölümü ile 21 Nisan 2011, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Girl’s Best Friend” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Nikita 1. Sezon 18. Bölümü ile 14 Nisan 2011, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Into the Dark” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 İleri