Nikita Fotoğrafları etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Nikita 2. Sezon 1. Bölümü ile 23 Eylül, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Game Change” olarak açıklandı.Geçtiğimiz günlerde bölüm fragmanı ve fotoğrafları yayınlandı. Aynı bölüm ile ilgili yayınlanan sneak peek haberin devamında izleyebilirsiniz.


Nikita 2. Sezon 1. Bölümü ile 23 Eylül, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Game Change” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Nikita
1. Sezon 12. Bölümü ile 3 Şubat 2011, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Coup De Grace” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğraflarına haberin devamında bakabilirsiniz.


Nikita 1. Sezon 12. Bölümü ile 27 Ocak 2011, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Free” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğraflarına haberin devamında bakabilirsiniz.


Nikita 1. Sezon 10. Bölümü ile 2 Aralık, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Dark Matter” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğraflarına haberin devamından bakabilirsiniz .

22 Mayıs 2010


Nikita CW’nin yeni aksiyon ve gerilim dolu dizisi ve haftaya “Pilot” bölümüyle görücüye çıkacak. Geçtiğimiz günlerde, yayınlanmasını umut ettiğimiz birçok güzel dizinin iptal haberlerinden sonra yeni dönemde yayınlanacak olan dizilerde bunu telafi edebilecek kalite bekliyoruz. Kişisel görüşüme göre, Nikita’da bunlar bir tanesi. Dizinin başlıca konusunu haberin devamında okuyabilirsiniz.