Nightcrawler etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

X-Men: Apocalypse Filminde Nightcrawler Karakteri İle Kodi Smit-McPhee Karşınızda!
X-Men: Apocalypse filminin ilk resmi gününü kutlamak için filmin yönetmeni Bryan Singer, Kodi Smit-McPhee‘nin canlandırdığı yeni Nightcrawler karakterinin fotoğrafını Instagram üzerinden paylaştı.

2014’ün Büyük Sürprizi: Gece Vurgunu
Los Angeles’ın bilinmeyen dünyasına yolculuğa çıkaran; eyaletin 75 farklı yerinde çekimleri gerçekleşen Gece Vurgunu (Nightcrawler) son dönemlerin en merak edilen filmleri arasında yerini aldı. Ödüllü oyuncu Jake Gyllenhaal’ın da Lou Bloom karakteriyle filme damgasını vurduğu ve bütün eleştirmenlerin gözlerini üstüne çevirdiği film, Mars Dağıtım’ın dağıtımcılığında, 28 Kasım‘da beyazperdede sinemaseverlerle buluşuyor.


Filmin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Heat Vision’ın açıklamasına göre The Burning Plain’den hatırladığımız ve en son Winter’s Bone’da görülen, 19 yaşındaki aktrist Jennifer Lawrence, Matthew Vaughn’un X-Men: First Class’ında mutant Mystique’i canlandıracak.


Brett Ratner’in yönettiği ve Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen ile Patrick Stewart’ın oynadığı X-Men: Son Direniş (X-Men: The Last Stand), 26 Mayıs 2006’da Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı.