Nejat İşler etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Nuri Bilge Ceylan’ın Altın Palmiye Ödüllü Kış Uykusu 13 Haziran’da 39 İlde Sinemalarda!
Nuri Bilge Ceylan’ın, 67. Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye ödülüne layık görülen yeni filmi Kış Uykusu, 13 Haziran’da sinemalarda! Yapımcılığını ZeynoFilm’in üstlendiği, başrollerini Haluk Bilginer, Melisa Sözen ve Demet Akbağ’ın paylaştığı Kış Uykusu; 39 şehirde, toplam 123 sinemada, yaklaşık 150 salonda gösterime giriyor.

Kış Uykusu (2014) - Winter Sleep
Nuri Bilge Ceylan’ın yönettiği ve Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Ayberk Pekcan, Serhat Kılıç, Nejat İşler, Tamer Levent ile Nadir Sarıbacak’ın oynadığı Kış Uykusu, 13 Haziran 2014′de Pinema Film dağıtımıyla Zeyno Film – NBC Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Nejat İşler Düzeliyor!
Nejat İşler’in sağlığında olumlu gelişmeler olduğunu söyleyen Dr. Aydın Aksoy, “Tam iyileşmenin gerçekleşmesi konusundaki ümidimiz arttı” dedi.

Behzat Ç.: Ankara Yanıyor (2013)
Serdar Akar’ın yönettiği ve Erdal Beşikçioğlu, Sanem Çelik, Nejat İşler ile Aslı Tandoğan’ın oynadığı Behzat Ç.: Ankara Yanıyor, 1 Kasım 2013’de Tiglon Film dağıtımıyla Adam Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Merakla Beklenen Behzat Ç. Ankara Yanıyor Filminin Fragmanı Yayınlandı
Ekranların popüler polisiye dizisi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, takipçileriyle beyazperdede yeniden buluşmaya hazırlanıyor. Yepyeni bir hikâyeye sahip olan Behzat Ç. Ankara Yanıyor sinema filminin merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

Behzat Ç. Ankara Yanıyor'un Çekimleri Tamamlandı
Bu sezon ekranlara veda eden Behzat Ç.‘nin Seni Kalbime Gömdüm‘den sonra ikinci sinema filmi olan Behzat Ç. Ankara Yanıyor’un çekimleri tamamlandı.

Behzat Ç.'nin İkinci Filmi Geliyor
Ekranların fenomen dizisi Behzat Ç.‘nin ikinci sinema filmi geliyor: Behzat Ç. Ankara Yanıyor. Adam Film yapımı, ekranların ilgiyle izlenen dizisi Behzat Ç. ikinci kez sinema perdesinde…


Kanal D’nin, başrollerinde Beren Saat, Nejat İşler ve Mert Fırat’ın oynadıkları, Ocak’taya ekrana gelecek yeni dizisi İntikam için geri sayım başladı. İşte, oyuncu kadrosu, yapım ekibi ve hikayesiyle İntikam.

İntikam Dizisi, yakında Kanal D'de...

“İNTİKAM YOLCULUĞUNA ÇIKACAKSAN, KENDİN İÇİN DE BİR MEZAR KAZ.”

Kanal D’nin başrollerinde Beren Saat, Mert Fırat ve Nejat İşler’in oynadıkları, çok yakında ekrana gelecek yeni ve iddialı dizisi İntikam için artık geri sayım başladı. İşte, İntikam’dan ilk bilgiler ve fotoğraf çekiminden kareler ve yayınlanan fragmanlar haberin devamında bulabilirsiniz.


Başrollerini Beren Saat, Mert Fırat ve Nejat İşler’in paylaştığı yakında Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan İntikam dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Haberin devamında yayınlanan bu tanıtım fragmanlarını izleyebilirsiniz.

 1 2 İleri