NBC etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


The Revolution yayımlanmaya gittikçe yaklaşıyor.

NBC, Supernatural yaratıcısı Erick Kripke ve J.J. Abrams ile Bryan Burk tarafından hazırlanan diziye yeşil ışık yaktı.

26 Eylül 2011


Grimm aslında ‘Grimm Masalları’ndan esinlenerek geliştirilen yeni dizimiz. Hani çocukken uyumadan önce büyüklerimizin gelip anlattığı masallar var ya. İşte onlar sadece masal değiller! Onlar sadece bir uyarıydı.


Dizinin devamını devralmak için en az bir dağıtım ortağıyla görüşmeler devam ediyor. The Event‘in yapımcısı Steve Stark henüz yorum yapmadı fakat yeni resmi program yapımı sürücüsü Netflix’in isminin görünürde kaldırıldığını duyduk.


Chuck, 5. sezonu ajanlarıyla yakaladı!

Chuck Bartowski, televizyon tarihinde en şanslı ajan haline geliyor. Kaynakların onayladığına göre Chuck, bir kez daha ölümü aldattı ve bu sonbahar 5. Sezon için geri dönecek.


Bunun olacağını zaten biliyorduk fakat NBC’nin süper kahraman dizisi The Cape‘i resmen iptal ettiğini duyurdu.


Genellikle sarışın olan aktrist ilk kez Elekra Luxx’un galasında yeni ve havalı siyah saçlarıyla gördük ve bizlere yaklaşan “WONDER WOMAN” ‘ın nasıl görünebileceği konusunda küçük fikirler vermiş oldu.


Friday Night Lights’tan tandığımız Adrianne Palicki NBC’nin üstünde çalıştığı Wonder Woman projesiyle karşımıza gelecek. David E. Kelley (Harry’s Law)’ye göre bu yeni serinin pilot bölümünde, Palicki, Diana Prince olarakta bilinen Wonder Woman’ı canlandıracak. Dizi Los Angeles’ta suçla savaşan süper güçlere sahip bir kadının aynı zamanda şirket yönetici olarak çifte yaşamını idare etmesini konu alıyor.


Buffy ve Angel’ın yazarları tarafından hazırlanan Polisiye Fantastik ve Suç draması Grimm dizisine NBC kanalından onay geldi.

Chuck 3. Sezon yeni fragmanı yayınlandı. 10 Ocak 2010 tarihinide yeni sezonun yeni bölümü ile karşımızda olacak. Yeni bölümün adı “Chuck Versus the Pink Slip” olarak açıklandı. Aynı zamanda yeni sezon için Promo Posteri ile birlikte haberin devamında Chuck 3. Sezon fragmanını izleyebilirsiniz.

2008-2009 dizi sezonu senarist grevlerinin bitmeyen etkisi ve bir çok dizinin kendini tekrar eden sıkıcı yapısı yüzünden bence oldukça kötü bir dönemdi. 2009-2010 sezonu ise bir çok yeni dizi ile oldukça parlak geçecek gibi. Adları şimdiden öne çıkan yeni sezon dizilerinden bir kaçını sizlere tanıtmak istedim. Şimdiden iyi seyirler.

 1 2 İleri