Naomi Watts etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Birdman Filmi Türkiye’de İlk Kez If İstanbul’da!
12 Şubat-1 Mart 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek 14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nden tüyolar gelmeye başladı. Yine iddialı bir programla sinemaseverlerin karşısına çıkacak olan !f İstanbul’un ilk sürprizi, Alejandro González Iñárritu’nun merakla beklenen yeni filmi: Birdman!

Matthew McConaughey Yeni Filmi Sea of Trees'in Çekimlerinden Bir Kareyi Sosyal Medyada Paylaştı
Oscar Ödüllü Matthew McConaughey ve 2 Oscar Adaylığı bulunan Naomi Watts’ın başrollerinde bulunduğu Sea of Trees‘in çekimlerine başlandı.

16 Eylül 2013

Diana (2013)

Efsanenin Bilinmeyen Hikayesi

Oliver Hirschbiegel’in yönettiği ve Naomi Watts, Naveen Andrews, Douglas Hodge ile Cas Anvar’ın oynadığı Diana, 20 Eylül 2013’de Tiglon Film dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

8 Şubat 2012


Clint Eastwood’un yönettiği ve Leonardo DiCaprio, Naomi Watts, Armie Hammer ile Josh Lucas’ın oynadığı J. Edgar, 02 Mart 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Jim Sheridan’ın yönettiği ve Rachel Weisz, Naomi Watts, Daniel Craig ile Marton Csokas’ın oynadığı Korku Evi (Dream House), 30 Eylül 2011’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Warner Bros., 9 Kasımda sinemalarda yerini alacak merakla beklenen J. Edgar biyografik filminin fragmanını yayınladı.