Murat Daltaban etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Eski Hikaye Dizisinin İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Ben kaderimi kendim çizmek için buradayım. Ben kıyametim, hesap sormak için yaşıyorum. Ben eski bir hikayenin intikamcısıyım.

ARC Film’in yapımcılığını üstlendiği Eski Hikaye dizisinde, yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturuyor.  Çok yakında TRT1 ekranlarında başlayacak dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Star Yapım imzalı, Ağır Roman Yeni Dünya dizisinin çekimleri Balat’ta başladı. Başrollerinde Tamer Tıraşoğlu, Onur Saylak, Begüm Birgören, Özge Özpirinçci, Sumru Yavrucuk, Murat Daltaban, Macit Koper, Nesrin Cavadzade ve Erkan Bektaş’ın yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu oturuyor.


Yeni sezonda Star Tv’de yayınlanacak olan Ağır Roman dizisinde başrolleri Onur Saylak ve Ahu Türkpençe paylaşacak.


Fatmagülün Suçu Ne 43. Bölümü ile 29 Eylül Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 43. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Fatmagülün Suçu Ne 42. Bölümü ile 22 Eylül Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 42. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Fatmagülün Suçu Ne 41. Bölümü ile 15 Eylül Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 41. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Fatmagülün Suçu Ne 40. Bölümü ile 8 Eylül, Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 40. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Fatmagülün Suçu Ne 39. Bölümü ile 16 Haziran, Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 39. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Fatmagülün Suçu Ne 38. Bölümü ile 9 Haziran, Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 38. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Fatmagülün Suçu Ne 37. Bölümü ile 2 Haziran, Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 37. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 İleri