Model etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Kuzey Güney 64. Bölümde; Cemre’nin onca dert arasında bile gönlünü ferah tutmasını biliyor. Radyo’da çalan Model’in Dağılmak istiyorum parçasına kendini kaptırıyor.


Gençlik Medeniyeti; 19 Mayıs Gençlik Şöleni: Marmara Geleneksel Bahar Şenlikleri.

Marmara Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından düzenlenen yılın en renkli etkinliği Marmara Üniversitesi Geleneksel Bahar Şenliği, 14 Mayıs Pazartesi sabahı başlıyor.


“Herkesin Veremediği Bir Aşk Mektubu Vardır”

23 Mart’ta vizyona girecek olan, Ali Vatansever’in ilk uzun metrajlı filmi El Yazısı’nın ilk video klibi Belki parçasına hazırlandı. Son dönemin en popüler gruplarından Model grubunun solisti Fatma Turgut’un seslendirdiği Belki parçasının sözleri Volkan Akmehmet ve İnanç Şanver’e, müziği Volkan Akmehmet ve Melih Alper Akmehmet’e ait. Şarkının video klibi Fatma Turgut’un performansı ile filmin dikkat çekici sahnelerinden oluşuyor.


Efes Dark’ın genç müzisyenlere yeteneklerini sergileme ve müzik dünyasında yer edinme fırsatı sunmayı amaçlayan müzik yarışması Rock’n Dark 5 müzikseverlerle buluşuyor.


Efes Dark tarafından düzenlenen ve genç müzisyenlere yeteneklerini keşfetme ve müzik dünyasında yer edinme fırsatı sunmayı amaçlayan Rock’n Dark Müzik Yarışması 5’in bölge finallerinde bu yıl mor ve ötesi, Gripin ve Model sahne alacak.

24 Ekim 2011


Onlarca Rock müzisyeni Van için bir araya geliyor. 23 Ekim günü Van’da meydana gelen deprem sonrası çok sayıda yurttaşımız hayatını kaybetmiş, bir çoğu da evsiz kalmıştır.


Efes Pilsen’in düzenlediği “Sokakta Hayat Var” etkinlikleri, açık havada eğlenmeyi seven tüm İstanbulluları, 9 Ekim Pazar günü Kadıköy Güneşli Bahçe Sokak’a davet ediyor.


Efes Pilsen One Love Festival’in Kapanışına Editors ve Suede Damgasını Vurdu.

Bu yıl 10. Yaşını kutlayan Efes Pilsen One Love Festival rekora koştu. Suede, Manic Street Preachers, Editors, Happy Mondays, Cake, Nneka gibi dünyaca ünlü grup ve sanatçıların sahne aldığı festival, toplamda 30 bin müzikseveri ağırladı!


Efes Pilsen One Love Festival’den Türkiye’nin “Ses” Getirecek Karaokesi: One Love One Song.

Bu yıl 10. yaşını kutlayan Efes Pilsen One Love Festival, One Love One Song dev karaoke etkinliği ile Türkiye’de bir ilke imza atacak. Binlerce festivalci, müzik dünyasından sürpriz isimlerle beraber dev karaokede buluşarak tek ses olacak!


Bu hafta sonunun kaçırılmaması gereken en önemli etkinliği Efes Pilsen One Love Festival, bu Cumartesi saat 14.00’da santralistanbul’da kapılarını açıyor. Bu yıl 10. yaşını kutlayan festivalde 2 Temmuz Cumartesi günü Manic Street Preachers, Happy Mondays ve Nneka müzikseverlerle buluşurken, Suede, Editors ve Cake 3 Temmuz Pazar günü sahne alacak.

 1 2 3 İleri