Michael Trevino etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Vampire Diaries Oyuncusu Michael Trevino, The Originals’a Geçiş Yapacağını Onayladı
The Vampire Diaries izleyicileri hala Tyler ve Caroline’in resmi ayrılıklarının yasını tutuyor olabilir. İzleyiciler Tyler’ın New Orleans’daki The Originals setini ziyaret edecek olan ilk The Vampire Diaries karakteri olabileceğine dair tahminler yürütüyorlardı. Trevino EW ile yaptığı görüşmede izleyicilerin bu tahminini onayladı.

Michael Trevino ve Steven R. McQueen The Vampire Diaries’e Geri Dönecek mi?
The Vampire Diaries’in son yayınlanan bölümü pek de mutlu sonla bitmedi. Her sezon bir ana karakterin ölümüne alıştıktan sonra, Kol’un ölümüyle beraber biraz rahatlamıştık. Fakat son yayınlanan bölümde, hem Mystic Falls’ta olaylar pek de yolunda gitmedi, hem de Silas’ın gömülü bulunduğu gizemli adada…


Teen Choice Awards geçtiğimiz gece Los Angeles’ta Fox aracılığıyla naklen yayınlanarak sahiplerini buldu. Törene The Vampire Diaries oyuncuları damgasını vurdu. Gecenin sunuculuğunu Demi Lovato ve Kevin McHale yaptı. Justin Bieber, Demi Lovato, Carly Rae Jepsen olmak üzere birçok sanatçı gecede performans sergiledi. Aşağıda Teean Choice Awards kazananlarının listesini bulabilirsiniz.


Çaresiz Ev Kadınları (Desperate Housewives) dizisinde Ana karakterini canlandıran oyuncu Maiara Walsh, The Vampire Diaries‘e katılıyor. Dizimizde Sarah rolünde göreceğimiz güzel oyuncu, geçtiğimiz sezon ölen Anna’nın yerine Jeremy’nin aşk hayatında yer alacak gibi görünüyor. Vicki, ardından Anna ve şimdi de Sarah. Jeremy’ye yaklaşan her kız ölüyor. Sizce Sarah’ın ömrü ne kadardır? Sarah’la ilgili daha fazla bilgi edinmek için haberin devamını okuyabilirsiniz.


Bir Lockwood’u kızdırmayın. Kızgın olduklarında, onlardan hoşlanmazsınız. The Vampire Diaries’in 9 Eylül’deki ilk gösteriminde, Tyler Lockwood (Michael Trevino), babası belediye başkanının cenazesi için, uzun süredir kayıp olan, ailenin yüz karası Mason amcasının (Taylor Kinney), dönmesi üzerine şaşırır. Fakat asıl sürpriz, Mason’ın, Lockwood kanında kurtadamlık olduğu bombasını patlatmasıyla gelir.