Michael Nyqvist etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
31 Ekim 2014

John Wick (2014)
Chad Stahelski’nin yönettiği ve Keanu Reeves, Michael Nyqvist, Alfie Allen ile Adrianne Palicki’nin oynadığı John Wick, 28 Kasım 2014’de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.


John Singleton’un yönettiği ve Taylor Lautner, Lily Collins, Alfred Molina ile Jason Isaacs’ın oynadığı Kaçış (Abduction), 30 Aralık 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla TMC Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Brad Bird’in yönettiği ve Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg ile Paula Patton’ın oynadığı Görevimiz Tehlike 4 (Mission: Impossible Ghost Protocol), 23 Aralık 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Stieg Larsson’un tüm dünyayı kasıp kavuran bir fenomene dönüşen Millennium Üçlemesi’nin ateşi Türkiye’yi de sarmaya devam ediyor. Serinin ikinci filmi “Ateşle Oynayan Kız” Lisbeth’in bir anda üç ayrı cinayetin bir numaralı şüphelisi olarak aranmaya başladığı gerilim dozu yüksek bir macera vaat ediyor. “Ateşle Oynayan Kız”da Lisbeth’in geçmişinin sırları da aydınlanıyor.


STIEG LARSSON’un uluslararası best-seller kitabından…

Tüm dünyayı kasıp kavuran bir fenomene dönüşen Millennium Üçlemesi’nin ateşi Türkiye’yi de sarmaya başladı. Dalga dalga büyümeye devam eden ve 41 ülkede 35 milyon satarak rekor kıran best-seller üçlemenin ilk ayağı “Ejderha Dövmeli Kız – The Girl With the Dragon Tattoo” 17 Eylül’de vizyona giriyor.