Michael Keaton etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Birdman Filmi Türkiye’de İlk Kez If İstanbul’da!
12 Şubat-1 Mart 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek 14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nden tüyolar gelmeye başladı. Yine iddialı bir programla sinemaseverlerin karşısına çıkacak olan !f İstanbul’un ilk sürprizi, Alejandro González Iñárritu’nun merakla beklenen yeni filmi: Birdman!

Need For Speed (2014) - Hız Tutkusu
Scott Waugh’un yönettiği ve Aaron Paul, Dominic Cooper, Scott Mescudi ile Imogen Poots’un oynadığı Hız Tutkusu (Need For Speed), 14 Mart 2014’de Tiglon Film dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

29 Ocak 2014

RoboCop (2014)
Jose Padilha’nın yönettiği ve Joel Kinnaman, Gary Oldman, Michael Keaton ile Samuel L. Jackson’un oynadığı Robocop, 14 Şubat 2014’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

Yeni RoboCop Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı!
Sinemaseverler Jose Padilha tarafından yeniden çekilen RoboCop filmine geçtiğimiz aylarda yayınlanan ilk fragmanla bizleri mest etmişti. Bugün ise RoboCop filmine ait ikinci fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberimizin devamında izleyebilirsiniz.

Need for Speed Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Mücadele edecek gücü ve hırsı bulup bunu başaracağım.

Evet, bunu beklemiyorduk. Bilgisayar oyunu serisi Need for Speed’in Dream Works tarafından yapılan sinema uyarlamasının ilk fragmanı yayınlandı ve ürkütücü biçimde güzel ve aynı zamanda aksiyon dolu. Yavaş ama şiddetli bir orkestra ve etkileyici bir opera sesi, filmin müzikleri aksiyon sahneleriyle bir uyum içerisinde sıraya konmuş. Filmin yıldızı ise Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Aaron Paul. Etkileyici görünüyor ve Hızlı ve Öfkeli serisine göre adrenalin yüklü aksiyondan başka duygusal bir ağırlığa da sahip.

Joel Kinnaman’ın Başrolünü Oynadığı RoboCop Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

“Bu Amerikan adaletinin geleceği.”

Sinemaseverler Jose Padilha tarafından yeniden çekilen RoboCop filmine göz atmak için bir süredir bekliyorlardı. Comic-Con’da yayınlanan çekim görüntülerinden sonra bu filmin umut vaad eden bir aksiyon serisine dönüşebileceğini düşündük. Şimdi ise Joel Kinnaman’ın sahnede olduğu ilk fragman yayınlandı. RoboCop giyisisi içindeyken bile yüzünü göstermekten çekinmemişler. Samuel L. Jackson ile birlikte fragmanda Michael Keaton ve Gary Oldman’ı da görüyoruz.

Fenomen Oyun Need For Speed Film Oluyor!
Dünyanın en popüler oyunlardan olan ve EA Games’in 140 milyon adet satarak rekor kırdığı Need For Speed, DreamWorks ve EA Games işbirliğiyle beyazperdeye taşınıyor.