Michael Fassbender etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

X-Men: Days of Future Past (2014) - X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Bryan Singer’ın yönettiği ve Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Evan Peters ile Ellen Page’in oynadığı X-Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past), 23 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girdi.

12 Years A Slave (2014) - 12 Yıllık Esaret
7 Dalda Altın Küre adayı, 96 ödülü ve 116 adaylığı daha bulunan 12 Yıllık Esaret filmi ülkemizde de 24 Ocak’ta vizyona giriyor. 12 Yıllık Esaret filmi, bir adamın hayatta kalmak ve özgür olmak için yaşadığı inanılmaz ve gerçek hikâyeye odaklanıyor.

Steve McQueen’in yönettiği ve Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbender, Benedict Cumberbatch ile Paul Dano’nun oynadığı 12 Yıllık Esaret (12 Years A Slave), 24 Ocak 2014’de Tiglon Film dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

X-Men: Days of Future Past Filmin İlk Fragmanı Yayınlandı

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Comic-Con’da filmden çekim görüntülerini gördüğümüzden beri Bryan Singer’ın X-Men: Days of Future Past filminin fragmanının yayınlanmasını merakla bekliyorduk. İlk X-Men serisindeki oyuncular ile yeni X-Men: First Class serisindeki oyuncuların bir araya gelmesi bu yeni filmi şüphesiz bu zamana kadar ki en büyük X-Men filmi yapacak. Fragman Comic-Con’da gördüğümüz görüntülere benziyor ama daha önceden hiç görmemiş olduğumuz anları da ortaya çıkarıyor. Mayıs ayı bir an önce gelmeli!

The Counselor (2013) - Danışman
Ridley Scott’un yönettiği ve Michael Fassbender, Javier Bardem, Brad Pitt ile Penelope Cruz’un oynadığı Danışman (The Counselor), önümüzdeki aylarda Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

29 Haziran 2012


Efsanevi yapımcı & yönetmen “Blade Runner”dan bu yana ilk bilim kurgusuyla yeniden karşımızda.

Ridley Scott’un yönettiği ve Noomi Rapace, Michael Fassbender, Guy Pearce ile Idris Elba’nın oynadığı Prometheus, 01 Haziran 2012’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Steven Soderbergh’in yönettiği ve Channing Tatum, Ewan McGregor, Antonio Banderas ile Michael Douglas’ın oynadığı Çapraz Ateş (Haywire), 13 Nisan 2012’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Steve McQueen’in yönettiği ve Michael Fassbender, Carey Mulligan, Lucy Walters ile Mari-Ange Ramirez’in oynadığı Utanç (Shame), 03 Şubat 2012’de M3 Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Ridlet Scott‘un Prometheus filminin ilk fragmanı yayınlandı! İlk fragmandan anladığımız  kadarıyla korku dolu bir film! Korkunç bir uzay filmi olduğunu söyleyebiliriz. Filmin kadrosunda Charlize Theron, Michael Fassbender, Idris Elba, Guy Pearce ve son olarak Sherlock Holmes 2 filminde parlayan oyuncu Noomi Rapace bulunuyor. Ridley Scott gibi kaliteli bir yönetmenin ve sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmin başarısız bir yapım olmadığı ortada.


17 Şubat 2012 yılında ülkemizde gösterime girecek olan Shame, senaryosu yine Steve McQueen ile Abi Morgan tarafından yazılan filmde Alman aktör Michael Fassbender ile İngiliz aktris Carey Mulligan rol alıyor. Birçok ödül kazanmış olan film iddialı bir yapıt olmuş. Eleştirmenler filmin “Görülmeye değer!” olduğunu belirtiyorlar.


Matthew Vaughn’un yönettiği ve Jennifer Lawrence, James McAvoy, Michael Fassbender ile Rose Byrne’nin oynadığı X-Men: Birinci Sınıf (X-Men: First Class), 03 Haziran 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

 1 2 İleri