Michael Bay etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Last Ship (2014) Tanıtımı

Ne yaparsan yap, sakın nefes alma!

Transformers serisinin yönetmeni ve yapımcısı Michael Bay’den TV’de daha önce görülmemiş dozda aksiyon ve maceraya hazır olun. Ölümcül bir virüsü merkezine oturtan The Last Ship, TV’de sinema keyfi yaşatacak yepyeni bir dizi.

Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) - Ninja Kaplumbağalar
Jonathan Liebesman’in yönettiği ve Megan Fox, Will Arnett, William Fichtner, K. Todd Freeman, Danny Woodburn, Noel Fisher, Jeremy Howard, Pete Ploszek, Alan Ritchson ve Minae Noji’nin oynadığı  Teenage Mutant Ninja Turtles (Ninja Kaplumbağalar), 5 Eylül 2014’de vizyona giriyor.

Transformers: Kayıp Çağ Filmi Üç Günde Rekor Kırdı!
Transformers serisinin son filmi Transformers: Kayıp Çağ serideki en iyi açılışı gerçekleştiren film oldu.

Ninja Kaplumbağalar Filminin Üçüncü Fragmanı Türkçe Altyazılı Olarak Yayınlandı!
Senaryo yazarları Josh Appelbaum, Andre Nemec ve Evan Daugherty, yapımcı Michael Bay (gişe rekortmeni Transformers serisi) ve yönetmen Jonathan Liebesman (Titanların Savaşı), Peter Laird ve Kevin Eastman’ın yarattığı Teenage Mutant Ninja Turtles (Ninja Kaplumbağalar) karakterlerinden uyarlanan filmle uzun yıllardır her yaştan izleyiciyi büyüleyen popüler film serisi Ninja Kaplumbağalar’ı 21. yüzyıla yeniden taşıyor. Filmin yayınlanan Üçüncü fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Transformers: Age of Extinction (2014) - Transformers: Kayıp Çağ

“Transformer’ların devri kapandı…”

Paramount aksiyon dolu Transformers serisinin dördüncü filmi Michael Bay’in yönettiği Mark Wahlberg, Nicola Peltz ve Jack Reynor’ın oynadığı Transformers: Kayıp Çağ (Transformers: Age of Extinction), 27 Haziran 2014 tarihinde vizyona giriyor.

Teenage Mutant Ninja Turtles Filminin İkinci Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!
Paramount Pictures Jonathan Liebesman’nın çektiği, Michael Bay’in yapımcılığını yaptığı Teenage Mutant Ninja Turtles filminin ilk tanıtım fragmanı geçtiğimiz ay yayınlanmıştı. Filmin ikinci tanıtım fragmanı da az evvel yayına verildi. Yayınlanan fragmanı haberimizin devamında izleyebilirsiniz.

İşte Teenage Mutant Ninja Turtles Filminin İlk Fragmanı!
Paramount Pictures Jonathan Liebesman’nın çektiği, Michael Bay’in yapımcılığını yaptığı Teenage Mutant Ninja Turtles filminin ilk fragmanını yayınladı! Fragmanı izleyebilir ve Megan Fox’un April O’Neil karakterindeki ilk fotoğrafına göz atabilirsiniz.

Transformers: Age of Extinction Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!

“Transformer’ların devri kapandı…”

Paramount aksiyon dolu Transformers serisinin dördüncü filmi olan Transformers: Age of Extinction filminin ilk resmi fragmanını yayınladı. Filmde başrolü Shia LaBeouf yerine Mark Wahlberg oynuyor. Daha önce filmden ilk kareleri Super Bowl sırasında 30 saniye uzunluğunda Dinobotların olduğu bir görüntü ile görmüştük. Şimdiyse sonunda filmde yer alan hikaye ve oyuncular hakkında daha fazlasını öğrenme fırsatını yakaladık. Nicola Peltz, Jack Reynor, T.JJ. Miller, Stanley Tucci ve Kelsey Grammer oyuncu kadrosunda yer alan diğer oyunculardan bazıları. Ayrıca Peter Cullen da Optimus’u seslendiriyor.

Black Sails (2014) Tanıtımı

Yelkenler fora, tam yol ileri!

Transformers serisinin ünlü yönetmeni Michael Bay, yapımcılığını üstlendiği Black Sails ile korsanlara dair korktuğumuz ne varsa yeniden hatırlatıyor. Yeni dizi ABD yayınıyla aynı gün CNBC-e’de!

William Fichtner, Teenage Mutant Ninja Turtles Filmi Hakkında Konuştu
Geçtiğimiz günlerde oyuncu William Fichtner’dan yeniden çekilen Teenage Mutant Ninja Turtles filminde canlandıracağı Shredder karakteri ve hatta Kaplumbağaların görünüşleri hakkında birkaç ipucu almıştık. Şimdiyse oyuncu canlandıracağı karakteri hakkında yeni detaylar ve muhtemel devam filmleri hakkında yeni haberler verdi.

 1 2 3 4 İleri