Megan Fox etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) - Ninja Kaplumbağalar
Jonathan Liebesman’in yönettiği ve Megan Fox, Will Arnett, William Fichtner, K. Todd Freeman, Danny Woodburn, Noel Fisher, Jeremy Howard, Pete Ploszek, Alan Ritchson ve Minae Noji’nin oynadığı  Teenage Mutant Ninja Turtles (Ninja Kaplumbağalar), 5 Eylül 2014’de vizyona giriyor.

İşte Call of Duty: Ghosts Oyununun Megan Fox'lu Reklam Filmi!
Geçtiğimiz sene Guy Ritchie, Call of Duty: Black Ops 2 oyunu için Robert Downey Jr.’ın da oynadığı bir reklam filmi çekmişti. Reklam filminde video oyununun oyuncuları büyük bir savaş alanında askerlerin yerine geçmişti. Yakında çıkacak olan Call of Duty: Ghosts oyunu için de aynı şekilde bir reklam filmi çekildi. Fakat bu sefer kamera arkasında The Wolverine filminin yönetmeni James Mangold olacak. Filmde dört kişiden oluşan bir arkadaş grubunun çeşitli mekanlarda girdikleri çatışmaları görüyoruz. Reklam filminde ayrıca Megan Fox’u da görüyoruz çünkü Call of Duty’nin bu oyunu oyuncuların çok oyunculu oyunlarında bayan asker olma seçeneğine sahip oldukları ilk oyun.

William Fichtner, Teenage Mutant Ninja Turtles Filminde Shredder Rolünü Alacağını Onayladı
Jonathan Liebesman’in Teenage Mutant Ninja Turtles filmiyle ilgili yeni haberlerimiz var. Daha önceden Fichtner’ın filme katıldığını ve oldukça önemli bir rol oynayacağı haberini vermiştik.

Smallville Yıldızı Alan Ritchson, Yeni Ninja Kaplumbağalar’da Raphael Olacak!
Yapımcı Michael Bay ve yönetmen Jonathan Liebesman Ninja Kaplumbağalara kazandırdıkları farklı kişilikler yüzünden karakterin hayranlarına karşı bir savaş yürütmüştü. Daha sonra film birkaç bütçe problemiyle karşılaşmıştı. Sonunda filmin hayranlarını da sakinleştirmeyi beceren Michael Bay, geçen ay filme April O’neil karakteriyle Megan Fox’u eklediklerini açıklamıştı. Şimdiyse Smallville’in yıldızı Alan Ritchson filme Raphael olarak katılıyor.


Sasha Baron Cohen bu sefer Saddam Hüseyin oluyor. Film, Saddam Hüseyin’in kendisinin yazdığı, lüks içindeki yaşamından halkı için vazgeçen bir liderin anlatıldığı “Zebibe ve Kral” kitabından esinlenilerek çekildi. Komedi türündeki The Dictator (Diktatör) filminin Türkiye’de 11 Mayıs 2012‘de vizyona girmesi bekleniyor.


Dünyanın en prestijli sinema ödülü kabul edilen Oscar ödülleri 84. kez sahiplerine ulaştı. Görkemli törene ev sahipliğini yıllardır olduğu gibi Kodak Tiyatrosu yaptı. Maddi sebeplerden dolayı önümüzdeki yılki törenlerin bu mekanda yapılamayacak olması tüm katılımcıları üzse de her sene alışık olduğumuz süreden çok daha uzun tutulan kırmızı halı seremonisi tüm dünyayı ekrana bağladı.


84. Oscar ödülleri 26 Şubat 2012, Pazar gecesi yine muhteşem bir törenle sahiplerini bulacak. Bu prestijli ödüllere giden yolda en önemli dönemeçlerden olan adayların belirlenmesi süreci tamamlandı.


“Onlar, bir efsaneyi bulmak için görevlendirilmişlerdi.” Ve işte buradayız. Şubat ayında yapılacak olan 84. Oscar Ödülleri’nin tanıtımı için Academy of Motion Pictures Art & Sciences bir ekip oluşturup bunu komik ol ya da öl tarzında olan bu fragmanı ortaya çıkartmışlar. Fragmanda (ki fragman sinemalarda bile oynatılıyor), Josh Duhamel ve Megan Fox, dünya çapında geniş bir arama başlatıp onca insanın arasından Oscar sunuculuğunu yapması için Billy Crystal’i arıyorlar. Aslında komik ve içinde bazı anları güzel yakalamışlar ama tabi “Oscar fragmanı” denilince insana daha bir şaşaalı bir şeyler bekliyor. O yüzden çokta umduğum gibi çıktığını söyleyemeyeceğim ama dediğim gibi bu sadece benim fikrim. İzlediğinizde sizinde fikrinizi duymak için sabırsızlanıyorum. Oscar Töreni 26 Şubat günü yapılacak fakat 24’de adayların açıklanmasını bekliyoruz. Siz de merak ediyorsanız bizi takibe devam. Hadi haberin devamında fragmana bir göz atalım!


Hollywood’un en güzel yıldızlarından biri olarak kabul gören ünlü manken ve film yıldızı Megan Fox, Doritos firmasının reklam filmi için Türkiye’ye geleceğini açıkladı.


Google’ın 2010 yılındaki Zeitgeist sonuçlarını geçtiğimiz günlerde açıklandı. Dünyaca bu yıl en çok aranan, tıklanan ünlü isimlerini ve daha fazlasını haberin devamında görebilirsiniz.

 1 2 İleri