McG etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Başrollerinde Oscarlı aktris Reese Witherspoon, Chris Pine ve Tom Hardy’nin yer aldığı aksiyon yüklü film “This Means War / İyi Olan Kazansın” 2 Mart 2012’de seyirciyle buluşacak. İkisi de birbirinden yakışıklı ve yetenekli CIA ajanının aynı kız için birbirlerine düşmeleri ve arkadaşlıklarının sarsılmasıyla başlayan macera, izleyenleri aksiyon, macera ve komedinin içine sürüklüyor.


Tom Hardy’de Chris Pine’da, Inception ve Star Trek gibi filmlerde oynayarak kariyerlerinde yükselişe geçmiş olmaktan oldukça hoşnutlar. Şimdi bu ikisi eğlenceli bir filmleri olan “This Means War” ile karşımıza geçmeye hazırlanıyorlar. İkili ilk fragmanlarında arkadaşlıklarının nasıl rekabete dönüştüğünü gösteriyor ve oldukça ilgi çekici bir film olacağa benziyor. Temelde Spy vs. Spy filminin daha büyük bütçeli bir versiyonuna benziyor ki fragmanda gururla bunu iddia ediyor. Hardy ve Pine iki güçlü, yakışıklı, tehlikeli CIA operasyon ajanları, ikisinin de ayni kadına (Reese Witherspoon) aşık olduğunu öğrenmeleriyle başlıyor ve yeteneklerini ve sinirsiz kaynaklarını kullanarak birbirilerini ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Bir yerleri havaya uçurup, çeşitli gösterişler yapıp hayallerindeki kadının gönlünü kazanmaya çalışıyorlar. Görünüşe bakılırsa oldukça eğlenceli duruyor ama ben yine de haberin devamında fragmana bir göz atmanızı öneririm!

22 Mayıs 2010


Nikita CW’nin yeni aksiyon ve gerilim dolu dizisi ve haftaya “Pilot” bölümüyle görücüye çıkacak. Geçtiğimiz günlerde, yayınlanmasını umut ettiğimiz birçok güzel dizinin iptal haberlerinden sonra yeni dönemde yayınlanacak olan dizilerde bunu telafi edebilecek kalite bekliyoruz. Kişisel görüşüme göre, Nikita’da bunlar bir tanesi. Dizinin başlıca konusunu haberin devamında okuyabilirsiniz.

Yönetmen “McG” ‘nin söylediğine göre Thom Yorke ile bir anlaşma yapılabilirmiş. Radiohead grubunun solisti Thom Yorke, Mayıs ayında vizyona gireek filmin müzikleri için filmin yönetmeni ile anlaşabilir.