Max Dillon etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Electro, The Amazing Spider-Man 2'nin Comic-Con'da Yayınlanan Videosunda Ortaya Çıkıyor!
Size San Diego’daki Comic-Con’dan haberlerimiz var. Kongre merkezi boyunca 19 Temmuz 2013, Cuma günü 16:00’da H salonunda yapılacak olan The Amazing Spider-Man 2 panelinin reklamını yapan koca posterler görebilirsiniz. Ayrıca bu posterlere ek olarak Jamie Foxx’un kötü adam Electro olarak yer aldığı kısa videolar da gösteriliyor. Videoda elektrik yüklü kötü adamımız ortaya çıkmadan önce onun tehditkâr sesini duyuyoruz ve Max Dillon’ın laboratuarındaki ekipmanlara kısa bir bakış atıyoruz. İyi haber ise videoyu görmek için Comic-Con’da olmanıza gerek yok.

The Amazing Spider-Man 2 Filminden Yeni Fotoğraflar Yayınlandı!
Sony 2 yeni devam filminin vizyona giriş tarihlerini açıkladığından bu yana The Amazing Spider-Man 2 filmi için duyulan heyecan ve merak git gider artıyor. Mayıs 2014’te vizyona girecek olan devam filminde yer alacak birçok yeni karakter olacak bu nedenle serinin ve kötü adamların izleyebileceği birçok muhtemel yol var. Artık bu yeni karakterlerden ikisine daha yakından bakma şansımız var. Daha önceden kötü adam Electro olan Max Dillon rolünü canlandıran Jamie Foxx’un kostümlü ilk resmi fotoğrafını görmüştük ve tam bir baş belası olacak gibi görünüyordu. Ve şimdi Andrew Garfield ile birlikte Dane DeHaan’ı Harry Osborn olarak görüyoruz.

The Amazing Spider-Man 2 Filminden Jamie Foxx ve Dane DeHaan'ı Gösteren Yeni Fotoğraflar
“Benim adım Max.” Jamie Foxx’a ilk bakış için toplanın. Ama Electro olarak değil, en azında henüz değil. Foxx’u mavi derili, Marc Webb’in The Amazing Spider-Man 2 filmindeki yeni kötü adamı olarak gösteren fotoğraflar ortaya çıkmış olsa da şimdi Foxx’un Max Dillon karakterine ait fotoğraflar interneti sallıyor. Fotoğraf Dillon’ı arkasında bir Spidey posteri ile bir elektrik mühendisi ve hat işçisi olarak şık gözlükler içinde gösteriyor. Bu fotoğrafa ek olarak Norman Osborn ‘un oğlu Harry Osborn rolünü oynayan Dane DeHaan da kendi ilk görünüşünü Twitter üzerinden paylaştı.