Matthew McConaughey etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Matthew McConaughey Yeni Filmi Sea of Trees'in Çekimlerinden Bir Kareyi Sosyal Medyada Paylaştı
Oscar Ödüllü Matthew McConaughey ve 2 Oscar Adaylığı bulunan Naomi Watts’ın başrollerinde bulunduğu Sea of Trees‘in çekimlerine başlandı.

True Detective (2013) Tanıtımı

Tarikat işi cinayetleri araştıran iki polis.

Biri yüzeysel olmakta sıkıntı görmeyen, başı aile işleriyle meşgul bir adam. Diğeri yalnız, derin ve gizemli. Felsefi konularla ilgili, ayrıca kimsenin görmediği, yıpratıcı vizyonlar görüyor.

The Wolf of Wall Street (2014) - Para Avcısı
Martin Scorsese’nin yönettiği ve Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Margot Robbie ile Matthew McConaughey’in oynadığı Para Avcısı (The Wolf of Wall Street), 7 Şubat 2014’de Medyavizyon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

The Paperboy (2013) - Gazeteci Çocuk
Lee Daniels’ın yönettiği ve Zac Efron, Matthew McConaughey, Nicole Kidman ile John Cusack’ın oynadığı Gazeteci Çocuk (The Paperboy), 12 Nisan 2013’de Medyavizyon Film dağıtımıyla Medyavizyon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Steven Soderbergh’in yönettiği ve Matthew McConaughey, Channing Tatum, Alex Pettyfer ile Olivia Munn’un oynadığı Striptiz Kulübü (Magic Mike), 5 Ekim 2012’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Brad Furman’ın yönettiği ve Matthew McConaughey, Marisa Tomei, Ryan Phillippe ile Josh Lucas’ın oynadığı Güneşin Karanlığında (The Lincoln Lawyer), 01 Nisan 2011′de Tiglon Film dağıtımıyla Mars Entertainment Group tarafından vizyona çıkarılıyor.

Ünlülerin fotoğrafçısı Connor Mead (Matthew McConaughey) sırasıyla özgürlüğü, eğlenceyi ve kadınları sever. Müzmin bir bekar olarak kimseye bağlanmama politikası doğrultusunda telefonda aynı anda birden fazla kadından ayrılırken bir diğeri ile randevulaşmak pek de önemsenecek bir durum değildir O’nun için.