Marvel etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Marvel'in Dr. Strange Filminin Yapımı Başlıyor!
Marvel Stüdyoları Dr. Strange filminin yapımının başladığını duyurdu.

Marvel Sinematik Evreni’nin 2016’da izleyiciyle buluşacak yeni süper kahraman filminde Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg, Mads Mikkelsen ve Tilda Swinton rol alıyor.

İşte Marvel Televizyon'un Comic Con programı ve detayları!
9 Ekim cuma günü Marvel’s Ultimate Spider-Man: Web-Warriors serisinin yeni bölümlerine geniş bir bakış atacağız ve yeni Marvel’s Guardians of the Galaxy serisinin ne durumda olduğunu göreceğiz. Ayrıca ABC ekranlarında yayınlanmadan önce Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. serisinin yeni bölümünü izleme şansına sahip olacağız! Son olarak da Marvel’s Agent Carter serisinin ikinci sezonunda Peggy Carter ve Jarvis’i nelerin beklediği göreceğiz!

Jessica Jones Dizi Serisinin İlk Tanıtıcı Fragmanı Yayınlandı!

Artık tüm dünya onun adını öğrenecek.

Netflix merakla beklenen Marvel serisi Jessica Jones‘un yayın tarihini açıkladı. 20 Kasım gecesi saatler 00:01’i gösterdiğinde Jessica Jones serisi Netflix ekranlarında izleyici ile buluşacak. Bu sezonda seri her biri birer saat uzunluğunda olan 13 bölüm ile ekranlarda olacak.

Krysten Ritter, Marvel'ın Yeni Serisinde Jessica Jones Karakterini Canlandıracak!

Krysten Ritter muhteşem bir rolle karşımızda olacak.

Don’t Trust the B – in Apartment 23 serisinden tanıdığımız oyuncu Marvel ve Netflix’in ortak yapımı olan 13 bölümlük Jessica Jones serisinde yer alacak.

Marvel, Doctor Strange'ini Buldu!
Marvel sonunda Doctor Strange‘ini buldu! Aldığımız duyumlara göre stüdyo bu karakter için tercihini Benedict Cumberbatch‘ten yana kullandı ve çok yakın bir zamanda oyuncu ile görüşmelere başlayacak. Tom Hardy ve Jared Leto da karakter için düşünülen diğer isimlerdi.

Marvel, Black Panther ve Captain Marvel Karakterlerinin Filmini Çekmek İstediklerini Açıkladı
Marvel Stüdyolarının başkanı Black Panther ve Captain Marvel‘ın Film Çekmek İstediği Karakterler Arasında Olduğunu Açıkladı.

Netflix ve Marvel Dört Yeni Seri Geliştiriyor!
Marvel ve Netflix tarihte yer edecek dört yeni efsanevi seri ve ek olarak yenilenen Marvel karakterlerinin hayatına dayalı kısa seriler geliştirmek için bir araya geliyor.

Marvel, Thor Filminden Agents of S.H.I.E.L.D. Dizisine Geçiş Bölümü Çekecek!
Marvel’s Agents of SHIELD dizisi Thor: The Dark World filminin ardından diziye geçiş bölümü çekecek.

Thor: The Dark World filmi 8 Kasım’da vizyona girdi. Dizinin 19. bölümü “The Well” filmin bıraktığı yerden devam edecek. Resmi açıklamada “Marvel’ın Thor: The Dark World filmindeki olayların ardından Coulson ve S.H.I.E.L.D. ajanları parçaları bir araya getirmeye çalışacak. Bu sırada takımın üyelerinden birinin başı derde girecek.


Ming-Na, Joss Wheldon’ın ABC kanalı için çektiği S.H.I.E.L.D. dizisine katılıyor. Haberin devamında ayrıntıları bulabilirsiniz.


Clark Gregg, Joss Whedon’ın yeni dizisi S.H.I.E.L.D.’de ajan Phil Coulson rolünü tekrarlayacak. Clark Gregg daha önce Iron Man ve Thor filmlerinde oynamıştı. En son ise gene Whedon’ın filmi The Avengers’ta rol almıştı.

 1 2 3 4 İleri