Martin Freeman etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (2013)

Oscar® ödüllü sinemacı Peter Jackson, J. R. R. Tolkien’ın sevilen başyapıtı The Hobbit’ten uyarlanan üçlemenin ikinci filmi olan Hobbit: Samug’un Çorak Toprakları’yla karşımızda.

Peter Jackson’ın yönettiği ve Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage ile Benedict Cumberbatch’ın oynadığı Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (The Hobbit: The Desolation of Smaug), 13 Aralık 2013’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

Martin Freeman, Sherlock Dizisinden Memnun!
Martin Freeman, Sherlock serisinin dördüncü sezonunda. Freeman “Diziyi gerçekten çok seviyorum” dedi. Sherlock’un yıldızlarından Martin Freeman BBC’nin başarılı serisinin dördüncü sezonunu çekmeye bir itirazı olmadığını söyledi.

Sherlock’un 4. Sezonda Devam Edeceği Kesinleşti!
BBC’nin dedektif dizisi Sherlock’un 4. sezonu için dizinin oyuncuları Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman yeni bir sözleşme imzaladı.


Peter Jackson’ın yönettiği ve Cate Blanchett, Luke Evans, Elijah Wood ile Martin Freeman’ın oynadığı Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (The Hobbit: An Unexpected Journey), 14 Aralık 2012′de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


JRR Tolkien’in efsanevi hikayesinin rüzgarı tüm dünyada esmeye devam ediyor. Yüzüklerin Efendisi (The Lord of The Rings) üçlemesiyle  tüm dünyada sinema tarihinin akışını değiştiren ünlü yönetmen Peter Jackson yazarın bir başka eseri The Hobbit‘i sinemaya aktarmak için tüm hızla çalışmalarına devam ediyor. Çekimleri devam eden filmden gelen yeni haberin kaynağı bizzat Jackson. Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (The Hobbit: An Unexpected Journey) ve Hobbit: Gittim ve Döndüm (The Hobbit: There and Back Again) adı altında iki parça halinde vizyona girecek filmlerin çekimleri Yeni Zelanda’da devam ederken filmin kadrosuna katılan bir isim daha belli oldu: Billy Connolly.


“Macera paylaşmak için birini arıyorum.”

Orta Çağ’a dönmek için hazır mısınız? Peter Jackson’ın The Hobbit filminin yüksek çözünürlükteki ilk fragmanı yayınlandı. Yüzüklerin Efendisi hayranları gibi banada bu fragmanı izlemek eski bir dostla karşılaşmak gibi geliyor. Martin Freeman Bilbo olarak, Ian McKellen Gandalf olarak, Andy Serkis Gollum olarak ve birçok ünlü! Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Eğer Sherlock’taki Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman’ın geri dönmesi için bekleyişteyseniz biraz daha uzun bir süre daha bekleyeceksiniz.


Sherlock 2. Sezon çekimleri son sürat devam ediyor. Birinci bölüm ile ilgili set fotoğrafları takipçileri tarafından nette paylaşıldı. Yeni bölümün ismi “A Scandal in Belgravia” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan set fotoğraflarını haberin devamında bakabilirsiniz.


Benedict Cumberbatch’in Holmes ve Martin Freeman’ın Watson olarak oynadığı Sherlock, BBC One için tam bir reyting bombası oldu ki, ikinci sezon için yeşil ışık yakıldı. Çekimler son sürat devam ediyor. 7 Temmuz set çekiminden fotoğraflara haberin devamında bulabilirsiniz.


Sizlere oyuncu kadrosuyla ilgili birkaç güncel haberlerden sunmuştuk. Şimdide The Hobbit’ in çekimlerinin yapıldığı New Zelanda’ dan sonunda bazı özlü şeyler ortaya çıktı. Daha önce de filmin oyuncularından oluşan bir fotoğraf görmüştük fakat şimdi Biblo Baggins olarak Martin Freeman ve Gandalf olarak Sir Ian McKellan’ın yer aldığı üç resmi fotoğrafa sahibiz. Bunları görmek, bizi 2012’de yayınlanana kadar büyük bir heveste bırakıyor.

 1 2 İleri