Marc Webb etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Amazing Spider-Man 2 Filminin Yeni Yıl Videosunda Electro New York’a Saldırıyor!

“Parlıyorsun!”

2014’e hoşgeldiniz! Sony yepyepi reklamı ile 2014’e merhaba dedi. Spider-Man Times Meydanın’da yapılan Yenı Yıl Partisindeydi. Organizasyonun bir parçası olarak Sony The Amazing Spider-Man 2 filminin yepyepi bir tanıtıcı videosunu yayınladı. Videoda kötü adam Electro’nun Times Meydanı’nı birbirine kattığını ve tabii ki Spidey’in günü kurtarmak için oradan oraya koşturduğunu görüyoruz.

The Amazing Spider-Man 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı!

“Başa çıkabileceğimden daha güçlü olanlarla karşılaşmam an meselesi”

The Amazing Spider-Man 2 filmi aksiyon dolu bir fragman ile karşınızda! Fragmanın içeriği geçtiğimiz yaz Comic Con’da film hakkında gördüğümüz şeylerden oldukça farklı. Fragman filmde yer alan üç kötü adamın her biriyle ilgili heyecan dolu sahneler içeriyor. Yönetmen Marc Webb bu kadar olayı bir filme nasıl sığdıracak bilmiyoruz.

The Amazing Spider-Man 3 ve Yeniden Çekilecek Olan Fantastic Four Serisi Senaristlerini Belirledi
Sony, The Amazing Spider-Man serisindeki iki yeni devam filminin vizyona giriş tarihlerini belirlemişti. Serinin ikinci filmi 2014 yazında vizyona girecek. Artık The Amazing Spider-Man 3 filmi için senarist aramaya başlama zamanı. Daha önceden Alex Kurtzman ve Roberto Orci’nin üçüncü filmin senaryosunu yazmak için Jesff Pinkner ile birlikte çalışacaklarını duymuştuk. Üçlü daha önceden ikinci filmin senaryosunu da birlikte yazmışlardı. Yani üçlünün yeni filmin senaryosunu yazmak için yeniden bir araya gelmeleri sürpriz olmayacak. Sony aynı zamanda yönetmen Marc Webb’in de geri dönmesini umuyor fakat henüz kesin bir bilgi yok.


Variety’nin yaptığı açıklamaya göre Acamedy ödüllü Jamie Foxx’la The Amazing Spider-Man 2‘de Spiderman’in düşmanı Electro rolü için görüşmeler yapılıyor.


Örümcek Adam hikayesine daha farklı bir açıdan yaklaşan İnanılmaz Örümcek Adam‘ın ikinci filminin geleceği kesinleşti.


Marc Webb’in yönettiği ve Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans ile Denis Leary’nin oynadığı İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider Man), 06 Temmuz 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona girdi.


Marc Webb’in yönettiği ve Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans ile Denis Leary’nin oynadığı İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider Man), 06 Temmuz 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


“Gerçeği mi istiyorsun Peter? Gel de al o zaman!”

Bugün Örümcek adamımız için büyük bir gün. Sony, Marc Webb’in The Amazing Spider-Man filminin ikinci fragmanını bugün Youtube aracılığıyla yayınladı. İlk fragmandan çok daha ilginç efsanevi ve muhteşem. Beklediğimden çok daha iyi yapılmış (bugün öğleden önce 3D olarak izlemiştim) ve kesinlikle tavsiye ediyorum, bunu kaçıramazsınız! Peter Parker rolünde Andrew Garfield’i görüyoruz ve beraberinde Emma Stone, Martin Sheen, Sally Field gibi isimlerde ona eşlik ediyor ve filmin kötü karakteri Kertenkele’yi canlandıran Rhys Ifans’a ise yeni fragmanda rahatlıkla göz atabiliyoruz. Bu gün geçtikçe daha iyi ve daha da iyi olmaya başladı. Daha çok gördükçe/izledikçe daha çok heyecanlanıyoruz. Webb’in ortaya neler çıkarttığı konusunda meraktan öleceğim ama görünenden anlaşıldığı kadarıyla çok ilgi çekici olduğu ortada.


Büyük bir heyecanla beklediğimiz The Amazing Spider-Man (İnanılmaz Örümcek Adam) filmi için Marvel tarafından yeni afişi yayınladı. Sony Pictures, The Amazing Spider-Man’i 3 Temmuz 2012’de sinemalara getirtiyor. Yayınlanan afişi haberin devamından gözatabilirsiniz.


Sony Pictures, The Amazing Spider-Man 2‘nin yayın tarihini 2 Mayıs 2014 olarak belirledi. “Bence filmde gördüğümüz güven üzerine miktarlar konuşuyor ve bizim arzumuz bir sonraki bölümde çabucak hamlede bulunmak.“ diyor Sony, Marvel’in yenilenen en büyük süper kahraman filmini hakkında böyle konuştu.

 1 2 İleri