Manga etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Bekleyiş Bitti: Rock’n Coke 2013 Heyecanı Başlıyor!

Editors, Klaxons, Ellie Goulding, La Roux ve The Cribs Rock’n Coke’a Geliyor!

6-7-8 Eylül tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda gerçekleşecek Rock’n Coke 2013 programı bu yıl daha fazla sahne ve daha fazla müzik vadediyor. Etkinlik alanı genişletilen Rock’n Coke 2013’te Arctic Monkeys ve Hurts dışında yer alacak yeni isimler arasında, dünyanın en önemli festivallerini adeta sallayan Editors, elektronik dünyasını soprano vokaliyle birleştiren Ellie Goulding, yeni şarkılarını müjdeleyen La Roux ve fazlasıyla eğlenceli topluluk The Cribs gibi dinamik ve popüler isimler yer alıyor!

Bekleyiş Bitti: Rock’n Coke 2013 Heyecanı Başlıyor!

Arctic Monkeys ve Hurts ilk kez Türkiye’de!

Bu sene 6-7 ve 8 Eylül 2013 tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda gerçekleşecek olan Rock’n Coke 2013’ün sahnelerini sallayacak isimler belli oluyor! 10. yılını geride bırakırken, sekizinci kez düzenlenecek olan Rock’n Coke 2013’un ilk sürprizleri ülkemizde ilk kez hayranlarıyla buluşacak olan Arctic Monkeys ve Hurts oldu!


muzikicinefes.com, maNga’nın yeni albümü e-akustik’in 21 Mart Çarşamba günü Salon İKSV’deki konserine ev sahipliği yapıyor.

muzikicinefes.com’da en çok maNga şarkısı dinleyen 25 kişi, “e-akustik” sürpriz düetlerin de olacağı müzik dolu geceye çift kişilik davetiye kazanacak, ayrıca ilk 5 kişi grupla bir araya gelme şansı da yakalayacak.


Bu yıl Marmara Üniversitesi Bahar Şenlikleri 20-21-22 Mayıs tarihlerinde Göztepe Kampüsünde gerçekleşecek.


46 Dergisi, konsept partilerinin ilkini “46 Black Edition Party” ile 25 Kasım gecesi Bronx Pi Sahne’de başlattı! Jim Beam Black sponsorluğunda ve Nike Sportswear, Panasonic Lumix’in katkılarıyla gerçekleşen gecede 46 dergisi birçok ünlü isme ev sahipliği yaptı.


maNga grubunun Şehr-i Hüzün albümünden 4. video klibi “Evdeki Ses” (Bu parça Alper Ağa, Ahmet İşçitürk ve Kerim Yüzer tarafından yazılmış.) adlı parçaya geldi. Bildiğiniz gibi parça söz ve müzik Cartel’e ait. maNga’nın albüm kayıtlarında bu parça için konuk ses olarak Alper Ağa eşlik etmişti. Aynı şekilde Alper Ağa’yı bu sefer video klipte de görüyoruz. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

27 Haziran 2010


Bütün dizilerin tatile girdiği bu sıralar izleyecek birşey bulamıyorsanız. Size tavsiyem Bleach… Başlarda çok aksiyon bulunmayan ilerledikçe güzelleşen bir anime. İlk bölümlerini beğenmezseniz hemen kenara atmayın böyle güzel bir animeyi.


Teşekkürler maNga!

Bu sene Oslo’da ellibeşincisi düzenlenen Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil eden maNga grubu, dün akşam ki final gecesinde İkincilikle ayrıldı. Final gecesinde göstermiş oldukları o muhteşem sahne şovuna ve geceden notlara hep birlikte gözatalım.

28 Mayıs 2010


Bu sene Oslo’da ellibeşincisi düzenlenen Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil eden maNga grubu, dün akşam ki yarı finali geçip, ülkemizi finale taşıdılar. Yarı finalde göstermiş oldukları o muhteşem sahne şovuna ve geceden notlara hep birlikte gözatalım.


Rock’n Dark 2010 finaline Anneke ve Hayko Cepkin düeti damgasını vurdu.

Rock’n Dark Müzik Yarışması 2010, 30 Nisan’da Refresh The Venue’de gerçekleşen muhteşem bir finalle son buldu. Hayko Cepkin ve Anneke Van Giersbergen’in rockseverlere yaşattığı unutulmaz gecede en iyi grup Sade, en iyi erkek vokal Deprem Gürdal, en iyi bayan vokal Berna Çiçeksever oldu. Filtre grubu ise en iyi sahne performansı ödülüne sahip oldu.

 1 2 3 4 İleri