Lyndsy Fonseca etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Kick-Ass 2 (2013) - Göster Gününü 2
Jeff Wadlow’un yönettiği ve Aaron Taylor Johnson, Chloe Grace Moretz, Christopher Mintz Plasse ile Morris Chestnut’un oynadığı Göster Gününü 2 (Kick-Ass 2), 16 Ağustos 2013’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Kick-Ass 2 Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı!
Kick-Ass, Hit Girl ve Red Mist, 2010 yılının dünya çapındaki hit filminin devamı olan Göster Gününü 2 (Kick-Ass 2) için geri geliyorlar. Kick Ass (Aaron Taylor-Johnson)’in çılgın cesareti, saldırgan Albay Stars ve Stripes (Jim Carrey) tarafından yönetilen, kendi kendini geliştirmiş, yeni bir maskeli savaşçılar dalgasına ilham verir. Bu amatör süper kahramanlar, The Mother F%&*^r olarak yeninden doğan Red Mist (Christopher Mintz-Plasse) tarafından takip edildiklerinde yok olmalarına ancak Hit Girl (Chloë Grace Moretz) engel olabilecektir.

Kick-Ass 2 Filminin Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı!
Kick-Ass 2 ile ilgili Ekim 2012’de yayınlamış olduğumuz filmin konusunda da söylediğimiz gibi biraz uzun bir bekleyiş oldu. Fragmanda da göreceğiniz gibi filmdeki yeni karakterlerle beraber bu bekleyişimizin değdiğini göreceğiz. Lafı fazla uzatmadan haberin devamında filmin konusuyla birlikte yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.


Kick-Ass 2’ye giden yol hayranları için biraz uzun sürdü. Hatta birçoğu ikinci filmi göremeyeceklerini düşündüler. Ama film yeni karakteriyle oldukça etkileyici bir şekilde geri döneceğe benziyor. Filmin özetini haberin devamında bulabilirsiniz.


John Cusack’ın bu yeni fantastik komedi filmi, üç yetişkin arkadaşın kafa dağıtmak için yıllar önce kaldıkları otele gitmeleri ve burada girdikleri jakuzi sayesinde seksenlerde aynı otelde geçirdikleri günlere geri dönmelerini konu alıyor…

22 Mayıs 2010


Nikita CW’nin yeni aksiyon ve gerilim dolu dizisi ve haftaya “Pilot” bölümüyle görücüye çıkacak. Geçtiğimiz günlerde, yayınlanmasını umut ettiğimiz birçok güzel dizinin iptal haberlerinden sonra yeni dönemde yayınlanacak olan dizilerde bunu telafi edebilecek kalite bekliyoruz. Kişisel görüşüme göre, Nikita’da bunlar bir tanesi. Dizinin başlıca konusunu haberin devamında okuyabilirsiniz.

3 Nisan 2010


Matthew Vaughn’in yönettiği ve Nicolas Cage, Mark Strong, Aaron Johnson, Garrett M. Brown, Clark Duke, Evan Peters, Deborah Twiss ile Lyndsy Fonseca’nın oynadığı Kick-Ass (Kıça Tekme), 16 Nisan 2010’da vizyona çıkarılıyor.