Lost Sezon 6 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Bildiğiniz gibi Lost yayınlanan 6. sezonuyla birlikte sona erdi. Ancak 6. sezon DVD setinde 12 dakikalık bir ekstra bölüm olarak sunulacak “Ekstra Bölüm” yer alacaktı. Çıkış tarihi 24 Ağustos olarak belirtilen DVD’nin, “New Man In Charge” adlı ekstra bölümünü beklenenden erken bir şekilde nete düştü. Haberin devamında yayınlanan bölümü Türkçe Altyazılı olarak izleyebilirsiniz.


Lost 6. Sezon 17. ve 18. Bölümü ile 23 Mayıs, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The End 1-2” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğrafları haberin devamında bakabilirsiniz.

Lost 6. Sezon 17. ve 18. Bölümü ile 23 Mayıs, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The End 1-2” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan 2 adet sneak peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.

Lost 6. Sezon 17. ve 18. Bölümü ile 23 Mayıs, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The End 1-2” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragman haberin devamında izleyebilirsiniz.

Lost 6. Sezon 16. Bölümü ile 18 Mayıs, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “What They Died For” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan 2 adet sneak peek haberin devamında izleyebilirsiniz.

Lost 6. Sezon 16. Bölümü ile 18 Mayıs, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “What They Died For” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğraflarını haberin devamında bakabilirsiniz.

Lost 6. Sezon 16. Bölümü ile 18 Mayıs, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “What They Died For” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragman haberin devamında izleyebilirsiniz.

Lost 6. Sezon 15. Bölümü ile 11 Mayıs, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Across The Sea” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan 2 adet sneak peek haberin devamında izleyebilirsiniz.

Lost 6. Sezon 15. Bölümü ile 11 Mayıs, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Across The Sea” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragman haberin devamında izleyebilirsiniz.


Lost 6. Sezon 14. Bölümü ile 4 Mayıs, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Candidate” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan 2 adet Sneak Peek haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 İleri